Bill Gates przewiduje wymianę smartfonów na tatuaże

Opublikowano: 13.03.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2297

Bill Gates szczegółowo opowiedział o rewolucyjnym wynalazku. Założyciel Microsoftu stawia na nowy rozwój technologiczny, który mógłby zastąpić telefony komórkowe elektronicznymi tatuażami. Miliarder szczegółowo opowiedział o rewolucyjnym wynalazku, który mógłby zastąpić telefony komórkowe.

Ten nowy wynalazek ma na celu opracowanie elektronicznego tatuażu na skórę, zdolnego do gromadzenia i monitorowania danych medycznych. Choć urządzenie jest wciąż w fazie rozwoju, Gates już przewiduje, że będzie to nowe zjawisko technologiczne. To urządzenie pozwoli Ci monitorować i analizować parametry życiowe bez użycia innych urządzeń.

Na przykład będzie w stanie mierzyć ciśnienie krwi, tętno, ilość tlenu we krwi itp. Ponadto miliarder zapewnił, że ta technologia może mieć kluczowe znaczenie w nadchodzących latach, biorąc pod uwagę, że w przeciwieństwie do konwencjonalnego tatuażu będzie łączyć tusz z chipami i nanotechnologią generującą energię elektryczną. Wynalazek będzie pełnić te same funkcje co telefony komórkowe i będzie wyposażony w małe czujniki i urządzenia śledzące do zbierania informacji medycznych. Opracowanie stworzone przez „Chaotic Moon Studios” umożliwia wysyłanie sygnałów o pomoc, gdy człowiekowi grozi niebezpieczeństwo.

„Zamiast raz w roku konsultować się z lekarzem na badanie fizykalne, ten tatuaż, który raz w roku będziesz nakładać na ciało, będzie monitorował stan organizmu i przesyłał dane do lekarza. Jeśli zostaną znalezione odchylenia, eksperci skontaktują się z pacjentem” – wyjaśnił.

Firma zajmująca się aplikacjami mobilnymi wskazała, że w przyszłości użytkownicy będą mogli zakupić innowacyjne urządzenie i samodzielnie nakładać je na skórę bez bólu i bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Głównym celem jest próba wykorzystania tego urządzenia jako smartfona, dlatego Bill Gates podkreślił, że myśląc o przyszłości należy wziąć pod uwagę wszystko, co związane z nauką, technologią i ekonomią, które według niego będą agentami zmian.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 14.03.2022 06:42

    Jak z humanoida zrobić, robotoida? Gates zadzwoń do małpy, może się zgodzi na obserwacje i testowanie czipem, co roku wymiana, bo chciwym nigdy dość władzy, i pieniędzy. Zamiast zastrzyku na CoVid ,chip z kodem kreskowym. Pytam cię ośle dla czyjego dobra ? Typowanie chorych bezobjawowych , i zdalne leczenie? Organizm ludzi naprawia się sam. Chorych leczymy stacjonarnie , przez pomoc lekarza albo szpital. Pokój ludziom wolnej woli , by czip cię nie zniewolił !

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.