Bill Gates podał termin zakończenia pandemii koronawirusa

Opublikowano: 21.09.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 183

Założyciel Microsoftu Bill Gates powiedział Fox News, że pandemia koronawirusa prawdopodobnie zakończy się w 2022 roku. Wcześniej założyciel Microsoftu powiedział, że Stany Zjednoczone nie będą mogły otrzymać szczepionki na koronawirusa do końca października tego roku.

„Ale przez cały 2021 rok musimy być w stanie zmniejszyć liczbę (zachorowań), jeśli podejdziemy do problemu w skali globalnej” – powiedział.

Bill Gates uważa również, że Stany Zjednoczone w pełni powrócą do „normalności” do przyszłego lata. Aby to zrobić, jak zaznaczył, konieczne jest kontynuowanie walki z koronawirusem na całym świecie, gdyż w tym przypadku będą gwarancje, że COVID-19 nie „wróci” do krajów.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 1,17 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o