Bill Gates chce globalnej organizacji ds. pandemii

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2820

W dziwnym filmie opublikowanym na „Twitterze” Bill Gates wezwał do wdrożenia „globalnego systemu ostrzegania”, a także globalnej „drużyny strażaków pandemicznych”, aby były gotowe na „następną pandemię”.

„Jeśli chodzi o zapobieganie pandemiom to same narzędzia naukowe nie wystarczą” – oświadcza Gates poruszając jak psychopatyczny mistrz marionetek przerażająco wyglądającymi figurkami na mapie świata. Gates stwierdza „Potrzebujemy również nowych możliwości, w tym globalnego systemu ostrzegania i ratowników w zakresie chorób zakaźnych lub czegoś, co lubię nazywać pandemiczną strażą pożarną”.

Być może ta „straż pożarna” w kombinezonach będzie miała całkowity globalny autorytet, aby pochylić cię i przeprowadzić na tobie wymaz z odbytu (technika obecnie promowana w Chinach).

Wydaje się, że Gates w obliczu obiecanej „następnej pandemii” spodziewa się powołania nowej globalnej instytucji. Gates zachwala to, co nazywa „platformami diagnostycznymi do megatestów”, które, jak mówi, będą w stanie testować „co tydzień 20% całej populacji”. Obiecuje również „dzięki platformie mRNA” wiele nowych szczepionek, które umożliwią ich szybszą produkcję w większej ilości.

Link w poście na „Twitterze” prowadzi do corocznego listu Gatesa, w którym on i jego żona porównują wysiłki zmierzające do zaszczepienia planety do „punktu zwrotnego w wojnie przeciwko nazistowskim Niemcom”. List cytuje Winstona Churchilla, który powiedział: „To nie koniec. To nie jest nawet początek końca. Ale to być może koniec początku”. List zachwala globalizm jako drogę naprzód, twierdząc, że bez niego wszyscy jesteśmy skazani na zagładę. Gratuluje nawet Warrenowi Buffetowi, że piętnaście lat temu przekazał Fundacji Gatesa ogromne środki finansowe.

Gates mówi również w liście, że „świat musi regularnie przeprowadzać gry wojenne przeciwko mikrobom – symulacje, które pozwalają nam ćwiczyć, analizować i ulepszać sposób, w jaki reagujemy na wybuchy chorób, tak jak gry wojenne pozwalają wojsku przygotować się do prawdziwej wojny”. „Ból minionego roku będzie widoczny w myśleniu ludzi przez całe pokolenie” – czytamy w liście.

Gates nieustannie twierdzi, że w najbliższym czasie świat nie wróci do normy i wezwał firmy mediów społecznościowych do rozprawienia się ze „złymi” teoretykami spiskowymi, którzy sugerują, że to elity nieustannie czerpią zyski i podnoszą swoje bogactwo i pozycje poprzez kryzysy zdrowotne.

Oczywiście pod filmem Gatesa zarówno na „Twitterze”, jak i „YouTube” komentarze zostały wyłączone.

Autorstwo: Steve Watson
Na podstawie: Twitter.com, GatesNotes.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. 3steta 04.02.2021 13:54

  Jak komentarze zostały wyłączone na Youtubie pod filmem Billa Gatesa to już wszystko mówi,że on wie,że ludzie się burzą i plują na niego.
  Ale on zrobi to co chce i tak czy siak. Jest on finansowym gigantem o dużych wpływach. Jedyną osobą mogącą go powstrzymać jest inny gigant,który by walczył z nim. Ale to się nie stanie.
  Dziś już nie ma rewolucji ludzi,którzy biorą pochodnię i siekierę i ruszają na ulice.
  Jak Morawiecki powiedział “protestować powinno się w Internecie” tak dzisiaj zwłaszcza to młodsze pokolenie nie ma zamiaru walczyć o poprawną politykę swojego kraju i zamiast rewolty to wolą oglądać memy i dać lajka pod postem szydzącego z Kaczyńskiego i najchętniej nazwać Billa Gatesa jaszczurem pod jego filmikiem.
  Ale to za mało.To nie rewolucja,to upadek walecznej duszy ludzi. Ludzie starcili ducha walki,stracili swoją duszę.
  Brak walki,przemilczenie i posłuszność nastała.
  Nowy Porządek Świata już nastąpił,gdzie garstka ma być bogata jak faraon a inni być posłusznymi fizycznie i mentalnie niewolnikami pracujących na nich.

 2. beth 04.02.2021 15:45

  komentarz może być tylko jeden ;
  NWO STOP I BASTA

  to jest zbrodnia przeciwko ludzkości.

  https://www.bitchute.com/video/LOPq63XZUe06/

 3. polach 04.02.2021 16:26

  @3steta

  Mylisz się duch się budzi ze snu epoki lisa a pasożyty stracą żywicieli czyli Nas jeżeli im damy opór, są siły z którymi nie mają szans 🙂 świadomych ludzi przybywa pole morficzne rośnie w siłę tym samym co raz więcej i szybciej będą się przebudzać kolejne jednostki a to znaczy początek końca niewoli w jakiej tkwimy, to już jest w toku więc wyłącz pesymizm dołącz do optymistycznie myślących istot gdyż to my kreujemy rzeczywistość swymi myślami.
  Lękaj się tylko lęku bo czas wyjść z okopów strachu! i działać z sprytem !

 4. BANDZIORkaq 04.02.2021 17:20

  Racja, jestem tego samego zdania, konformizm stał się ważniejszy od wolności, niestety bez wolności utracimy też komfort życia, bo niewolnicy pracują na swojego pana a nie na siebie.

 5. drakonos 04.02.2021 18:45

  I tak nic nie zrobicie oprócz pogadania sobie w necie.

 6. Fenix 05.02.2021 08:04

  Kto tego matoła listy czyta ? Gates nie zarażaj ludzi swoją głupotą, bo to groźniejsze niż wszelkie mutacje covida przechodzone bezobjawowo. Z objawami chorych leczymy w szpitalu!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.