Bill Gates chce by Zachód przestawił się na sztuczne mięso

Opublikowano: 17.02.2021 | Kategorie: Gospodarka, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2105

Miliarder Bill Gates, podczas wywiadu dla pisma „MIT Technology Review” powiedział, że bogate państwa, takie jak Stany Zjednoczone czy Europa Zachodnia, powinny przestawić się całkowicie na sztuczne mięso, nazwane przez niego “syntetyczną wołowiną”.

„W przypadku Afryki i innych biednych państw, musimy doprowadzić do takiej zmiany genetycznej zwierząt, aby zwiększyć podczas produkcji mięsa proporcję mięsa w stosunku do wytwarzanych gazów” – snuje swe wizje Gates. „Jako część pracy naszej fundacji [chodzi o fundację Gates Ag One] bierzemy to co najlepsze z bydła afrykańskiego, np. odporność na temperatury i krzyżujemy aby uzyskać ogromny wzrost produktywności. (…) Nie, nie wydaje mi się, że 80 najbiedniejszych państw będzie spożywało sztuczne mięso, ale myślę, że wszystkie bogate kraje powinny jeść tylko 100-procentowo syntetyczną wołowinę. Możesz przyzwyczaić się do różnicy w smaku, ale z czasem będzie ona smakować coraz lepiej. W pewnym momencie nastąpi zmiana zachowań, bądź użyjemy regulacji aby całkowicie zmienić popyt. (…) Zatem, myślę, że dla średnio bogatych krajów i tych powyżej średniej, jest to możliwe” – powiedział Gates.

Bill Gates, czwarty najbogatszy człowiek świata, założyciel firmy Microsoft (nb. którego fortuna powstała poprzez sprzedaż firmie IBM oprogramowania nie będącego – wszystko na to wskazuje – jego własnością), stał się najpierw „autorytetem” w sprawie tzw. globalnego ocieplenia, później stał się niekwestionowanym autorytetem w propagowaniu i aplikowaniu niebezpiecznych szczepionek, a teraz przedstawia swoje kolejne szaleńcze wizje żywieniowe.

Jednocześnie, Bill Gates skupuje grunty rolne i stał się obecnie największym właścicielem ziemi rolnej w USA. W 19 stanach posiada on grunty o wartości netto prawie 121 miliardów dolarów.

Warto dodać, że fundacja Gates Ag One pracująca nad tworzeniem krzyżówek bydła, z pewnością zauważyła zapotrzebowanie na stworzenie idealnej „czerwonej jałówki bez skazy”, opisanej w „Księdze liczb” i niezbędnej według religii żydowskiej dla odbudowy Świątyni Jerozolimskiej. W myśl żydowskich tradycji, narodziny czerwonej jałówki bez skazy będzie zwiastowaniem nadejścia Pomazańca Bożego, narodzeniem żydowskiego Mesjasza. Będzie też – według przewidywań żydowskich – początkiem czasów ostatecznych i przyjściem Mesjasza. Największe instytuty badawcze świata od wielu lat prowadzą prace nad stworzeniem idealnej jałówki.

Na podstawie: TechnologyReview.com, Futurism.com, Bibula.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Murphy 17.02.2021 09:50

  To już wolę całkiem przejść na rośliny niż taką syntetykę spożywać. :\

 2. Skalp 17.02.2021 21:02

  Proszę bardzo, baron kapitalizmu prezentuje co tworzy ten system. Graj,graj,graj i graj w naszą grę, a możesz wygrać generalnie ciężkie do opisania bogactwo, które da ci taką władzę, takie fundusze, takie wpływy i taką siłę oddziaływania na świat, że właściwie to będziesz mógł decydować o czym tam sobie zażyczysz, będziesz pan decydował, co się je, czego się uczy, w którą stronę chodzi, na którą stronę nosić majtki, generalnie będziesz miał graczu ziemską piaskownice. To jest i tak dziwne, że jeszcze nie ma jakiegoś wielkiego, światowego buntu przeciw takiemu systemowi. Jak w ramach reguł gry można dopuścić, by na przykładzie Gatesa…jedna osoba miała globalny wpływ na pewne dziedziny życia. Technokracja wita.

 3. 3steta 17.02.2021 21:23

  jak tylko widzę nagłówek ” Bill Gates chce”, “Bill Gates powiedział” to już wiem,że zaraz przeczytam coś co jest absurdem i jednocześnie przepisem na kataklizm na Ziemi .

 4. woma123 18.02.2021 00:30

  HI

  A ja go kiedyś miałem za idola! Ależ błądziłem. To idiota jest, nie idol!

  DuDuS

 5. Dgruzin 22.02.2021 11:42

  Do jasnej ciasnej. Czy ten portal zajmuje się reklamą Gatesa? Co strona to coś o nim.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.