Biden mianował satanistę zastępcą koordynatora ds. małpiej ospy

Opublikowano: 17.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1769

Pentagramy, zdjęcia czegoś, co wygląda na okultystyczne rytuały, płonące krzyże – z tym wszystkim powiązany jest mianowany przez Bidena zastępca koordynatora ds. małpiej ospy.

Prezydent USA Józef Biden powołał zespół, który ma zajmować się małpią ospą. Jak pisaliśmy już, uważa się, że jest to choroba dotykająca głównie osób rozwiązłych. „NBC News” podał: „Do tej pory ponad 99 procent przypadków małpiej ospy w Wielkiej Brytanii dotyczy mężczyzn, a większość z nich dotyczy mężczyzn, którzy są gejami, biseksualistami lub uprawiają seks z mężczyznami”.

Tymczasem Biden na zastępcę koordynatora w owym zespole mianował homoseksualistę i satanistę Demetre’a Daskalakisa. Na oficjalnej stronie rządowej przeczytać można: „Demetre Daskalakis, wiodący ekspert ds. zdrowia publicznego, jest obecnie dyrektorem Działu Zapobiegania HIV w CDC. Powszechnie znany jako krajowy ekspert w kwestiach zdrowotnych mających wpływ na społeczności LGBGQIA+, jego praktyka kliniczna koncentruje się na zapewnieniu opieki dla zaniedbanych społeczności LGBTQIA+.

Wcześniej nadzorował zarządzanie chorobami zakaźnymi dla Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej Miasta Nowy Jork, jednego z największych departamentów w kraju – w tym pełnienia funkcji dowódcy incydentów w odpowiedzi na COVID-19 w mieście”.

„Higiena psychiczna” – to brzmi szczególnie intrygująco, zwłaszcza gdy sprawdzi się zdjęcia z opisywaną osobą. Mężczyzna często nosi na sobie pentagram. Są też zdjęcia z czegoś, co wygląda na okultystyczne rytuały.

Daskalakis założył również siłownię. Jeden z jej sloganów głosi: „Ukradniemy twoją duszę”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Vigilant Links”
Źródło: MediaNarodowe.com

13

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. pikpok 17.09.2022 15:47

    Psychopaci lubią wysługiwać się zwyrolami.

  2. agama 17.09.2022 18:29

    same czubki, nie dziwne, że ten kraj idzie na dno XD

  3. replikant3d 17.09.2022 18:52

    Nas też to czeka…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.