Biały mężczyzna jest dziś NIKIM

Opublikowano: 04.12.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 4400

Niestety inżynieria społeczna rośnie na sile. Białym mężczyznom wmawia się, że są twórcami zła, a sami Polacy budują coraz bardziej matriarchalne społeczeństwo, gdzie kobieta jest dużo cenniejsza, niż mężczyzna, jej problemy, czy potrzeby są ważniejsze, gdzie ona może mężczyznę wyrzucić z jego własnego domu przy pomocy pomówienia, gdzie może oskarżyć o gwałt bez dowodów wmawiając, że nie wydała „zgody” na seks, a to mężczyzna będzie napiętnowany (może też stracić pracę, być narażony na agresję itd. za samo pomówienie), gdzie kobieta może rozwieść się z nagrodą w postaci alimentów na siebie (bo i prawie nigdy kobiety nie wiążą się poprzez małżeństwo z mężczyznami gorzej sytuowanymi), ale też przez odcięcie dostępu/kontaktu z dziećmi ojcu, bo sądy z urzędu przyznają opiekę nad dziećmi matkom (w 97% przypadków – i to wcale nie jest kwestia wnioskowania o opiekę przez matki, a takie są preferencje sądów). Tego jest nawet więcej. W Polsce nie przechodzą postulaty o wprowadzeniu preferowanej po rozwodach opieki naprzemiennej, czy karaniu alienacji rodzicielskiej, którą stosują głównie matki, bo politycy chcą karać jedynie mężczyzn, a coraz słabsi, mający mniej wpływu mężczyźni, wychowywani w takich, niesprzyjających warunkach przestają oponować. Jest to na rękę rewolucjonistom ideologicznym – nie mieć sprzeciwu, stłumić to wszystko od narodzin, to ich cel. Przywileje dla kobiet cały czas są wprowadzane, stopniowo. Naciski ze strony feministycznej są silne, są finansowane przez bogatych ludzi. O tym wszystkim było pisane w innych częściach tego bloga, warto przeglądać.

Sprawdźmy dziś co się dzieje w Polsce i na świecie. Jakie mechanizmy rządzą tym, że jedne grupy są dyskryminowane „legalnie” i z klaśnięciem w dłonie, a drugie nie. Sprawdźmy jak twórca najlepszej i najbardziej zaawansowanej cywilizacji, biały mężczyzna został zdegradowany do roli pionka, którego status społeczny jest najniższy w historii, który jest pogardzany i nienawidzony od narodzin. Za samą płeć i kolor skóry. Wmówiło mu się, że stworzył patriarchat, opresyjny system wobec wszystkich grup społecznych z wyjątkiem białego mężczyzny. Wmówiło się mu, że przemoc pochodzi od niego. A co za tym idzie nikt go nie szanuje, a kobiety nie chcą mieć z nim nic wspólnego, które są nastawione wobec niego agresywnie, ale i nie odczuwają wobec niego empatii. Tak się niszczy rodzinę i społeczeństwo. Tak się prowadzi wojnę, która ma na celu usunięcie dominującej, trzymającej to wszystko w ryzach rasy i zastąpienie ją jednolitą, choć już bez władzy. I niestety coraz młodsze osoby, a szczególnie młodsze dziewczyny przytakują temu systemowi bezmyślnie powielając mity ze strony skrajnej lewicy, feministek, komunistów, którym zależy na powolnym przewrocie społecznym – właśnie przy pomocy kobiet, większości głosujących i nieformalnych (bo nie przyznają zwykle tego i nie biorą za to odpowiedzialności) władczyń jeśli chodzi o rozmnażanie/rodzinę/małżeństwo/relacje.

Źle się kończy traktowanie kłamstw jako faktów niezaprzeczalnych. A niestety najłatwiej manipulować młodymi dziewczynami, bo są naiwne, zbyt ufne, nadwrażliwe, często uczone tak, by czuły się zagubione. Mentalność ofiary w takim stanie jest wykształcić bardzo łatwo i uwierzyć w to, że winnym całemu złu, porażek czy niepowodzeń jest ktoś inny – biały mężczyzna. Zdemoralizowana młodzież jest łatwa w kontroli, łatwa by nastawiać ją przeciwko innym. Dziś typowe nastolatki chwalą się, że będą dziwkami i będą robić aborcje, na złość białym, opresyjnym według nich mężczyznom. Jeśli ten filmem z wypowiedzią nastolatki nie będzie działać.

A ten film to przykład „męskiego przywileju” to uznanie, że mężczyzna zawsze zasłużył sobie na agresję ze strony kobiety, i że jeśli jest ofiarą przemocy – jest to zabawne. A to przecież nadal człowiek.

Dyskryminacja mężczyzn ma charakter systemowy

W Polskim systemie prawnym można trafić na wiele przykładów systemowej dyskryminacji mężczyzn. Najbardziej znanym przykładem jest zróżnicowany ze względu na płeć wiek emerytalny. 2/3 Polek spędza na emeryturze 25 lat a 2/3 mężczyzn spędza na emeryturze 10 lat (źródło informacji TUTAJ).

Wśród innych, znanych przykładów systemowej dyskryminacji mężczyzn jest przymus płacenia alimentów na nieswoje dziecko, lub na dziecko gdy mężczyzna zostaje zgwałcony. Wielu mężczyzn w Polsce po latach dowiaduje się o zdradzie partnerki i przeprowadza test DNA. Jeżeli wynik testu wykluczy ojcostwo – nie oznacza to zwolnienia z obowiązku płacenia alimentów.

W takiej sytuacji wymagana jest zgoda prokuratury, która bardzo często odrzuca takie wnioski zasłaniając się dobrem dziecka (źródło informacji TUTAJ).

Podobne przykłady systemowej dyskryminacji możemy długo wymieniać, były już wymieniane na tej stronie, ale w tym artykule chciałbym omówić przyczyny akceptacji społeczeństwa dla dyskryminacji mężczyzn.

Hierarchia społeczna: biały mężczyzna to problem, ciężar, wróg i nieudolna rasa

Większość systemów społecznych wprowadza hierarchię w której następuje podział ludności na grupy uprzywilejowane i dyskryminowane. W skład społeczeństwa feudalnej Polski wchodziły: szlachta, duchowieństwo, mieszczanie i chłopi. W XX wieku w Europie powstały dwa zbrodnicze systemy które wprowadziły podział społeczeństwa na grupy w których jedna grupa stawała się obiektem kultu, a druga obiektem nienawiści i przypisywano jej odpowiedzialność za większość nieszczęść na świecie.

W komunizmie obiektem kultu stała się ludność chłopska i robotnicza, a obiektem nienawiści stali się kułacy. W III Rzeszy obiektem kultu stali się Aryjczycy, a ofiarą nienawiści stali się Żydzi.

W XXI wieku nadal panuje hierarchiczny podział społeczeństwa na grupy, ale tym razem na dole znaleźli się biali, heteroseksualni mężczyźni. Społeczeństwo uznaje za naturalne dyskryminowanie grupy która znajduje się na dole drabiny społecznej, dlatego liczne ustawy dyskryminujące mężczyzn nie budzą społecznego wzburzenia, a obrona praw białych mężczyzn przyjmowana jest ze zdziwieniem, lub śmiechem (niestety). W stylu: „to ja mam bronić tego, który nas wiekami gnębił i gnębi? W życiu!”, „dyskryminacja pozytywna to nie dyskryminacja, tylko zemsta za wieki uciemiężania! macie za swoje!”, „parytety to nie nagrody za niekompetencję i posłuszność wobec władzy, tylko wyrównywanie szans!”.

A jak nie raz pytałem, co ma wspólnego dzisiejszy mężczyzna z tym sprzed 100, 200, czy 1000 lat? Oprócz płci, czy kolory skóry – nic. Mimo to feministki chcą, by dzisiejszy mężczyzna odpowiadał, a raczej grupowo mężczyźni odpowiadali, za przewinienia jakichś mężczyzn z przeszłości. KARYGODNE.

W takim systemie nawet instytucje publiczne mają społeczne przyzwolenie na dyskryminacje białych mężczyzn. Jednym z wielu przykładów jest brytyjska BBC. Publiczna TV zapowiedziała, że skończy z programami, w których biali mężczyźni tłumaczą świat. Zdaniem jednego z szefów brytyjskiego nadawcy format w którym z reguły biały facet w średnim wieku opowiada o wydarzeniu czy zjawisku to przeżytek.

TEN OBRAZEK (mały fragment powyżej) warto sobie ściągnąć i własnoręcznie powiększyć, ponieważ ma bardzo dużo wpisów, jest sporej rozdzielczości i w całości byłby na stronie nieczytelny.

Brytyjska TV opublikowała ogłoszenie o pracę dla dziennikarzy, w którym wykluczono Białych (źródło informacji TUTAJ, a ogłoszenie TUTAJ).

Na Zachodzie powstała moda demonizowania białych mężczyzn. Aktorka Gabourey Sidibe, powiedziała w programie „The View”: „Starsi biali mężczyźni są problemem dla wszystkich. Wszyscy jesteśmy zagrożeni”.

Była demokratyczna gubernator stanu Michigan, Pani Jennifer Granholm powiedziała podczas spotkania z republikańskimi senatorami, że to co ją niepokoi to, to, że wszyscy senatorowie na spotkaniu są białymi mężczyznami.

Sarah Jeong z „The New York Times” napisała na „Twitterze”: „O rany, to trochę chore, że tyle radości czerpię z okrucieństwa wobec starych, białych mężczyzn”.

Innym razem dziennikarka „The New York Times” napisała: „Czy biali ludzie są genetycznie predysponowani do szybszego spalania na słońcu, a zatem logicznie rzecz biorąc nadają się tylko do życia pod ziemią jak płaczące gobliny?” (źródło informacji TUTAJ).

Szwedzka feministka/parlamentarzystka stwierdziła, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele i trzeba zakładać taki stan rzeczy. Czy podobny zarzut, że każda kobieta jest pedofilką, czy kimś innym, ale „złym” mógłby być tolerowany w naszym społeczeństwie?

Oczywiście żadna z wymienionych osób nie straciła pracy z powód ataku na białych mężczyzn i nienawiści do nich skierowanej. Gdyby podobne wypowiedzi odnosiły się do innej grupy, niż biali mężczyźni to z pewnością takie osoby straciłyby pracę i byłyby napiętnowane społecznie.

Społeczeństwo ma uprzedzenia wobec białych mężczyzn. W naszym społeczeństwie kobiety znajdują się wyżej w hierarchii społecznej od mężczyzn. Skutkiem wprowadzenia takiego podziału przez media jest nie tylko dyskryminacja mężczyzn w systemie prawnym, ale również medialna nagonka i lekceważenie. Warto zwrócić uwagę na język jakim posługują się media w relacjonowaniu codziennych wydarzeń.

Podczas przekazywania informacji z wypadków i wojen, media często podkreślają, że ofiarą padły kobiety. Sugerują tym samym, że życie kobiet jest bardziej cenne niż życie mężczyzn. Z podobnym językiem używanym przez dziennikarzy możemy się spotkać w wielu innych sytuacjach np. szczególne oburzenie mediów budzi używanie przez policję środków przymusu wobec protestujących kobiet, a media podkreślają płeć osób zatrzymanych podczas protestów.

Jeśli policja atakuje mężczyzn-przedsiębiorców jest cisza, nawet jeśli jest to brutalniejsze w działaniach. Jednak jeśli kobieta zostanie lekko odepchnięta, mimo, że sama była dużo bardziej agresywna – zaczyna się wielkie larum.

Nawet nauczyciele nie mogą zakwestionować toksycznej męskości, ani innych sloganów feminizmu kierowanych przeciwko mężczyznom.

Ten nauczyciel straci zapewne mieszkanie i posadę. Wolność słowa nie istnieje, jeśli tylko ma się zamiar obronić mężczyzn, czy też pokazać, że być może kobiety też skrywają podobną cząstkę zła, jak mężczyźni. Niestety – nie wolno. Jedyne co jest dozwolone to atak na białych, heteroseksualnych mężczyzn. Nieważne jak bardzo będzie to nieprawdziwe i niesprawiedliwe, ważne, by mężczyznom się nie upiekło. Każdemu co do cala. Inne grupy społeczne mają wypadać przy nich jako święte i niewinne. Pełny artykuł na temat tego nauczyciela TUTAJ.

Polski feminizm łączy w sobie wady systemów Wschodu i Zachodu

Specjalne traktowanie kobiet w Polsce umożliwia im przedstawianie sprzecznych postulatów. Z jednej strony kobiety domagają się wprowadzenia równości płci, a z drugiej strony chcą otrzymywać specjalne prawa i być specjalne traktowane. Wszak tradycyjnym kobietom otwiera się drzwi, pomaga, nadzwyczaj szanuje, traktuje z troską, a tym feministycznym daje choćby parytety i… też uważają, że należy otaczać je wielką troską. Tego jest cała masa. Pokazywałem jak to się dzieje w Polsce w tym artykule pt. „Piekło kobiet? Bzdura. Kobiety mają lepiej w prawie każdej dziedzinie”.

Co jest tutaj kluczowe? Ciężar utrzymania państwa w większym stopniu spoczywa na barkach mężczyzn ponieważ ich wskaźnik zatrudnienia jest wyższy. 23.5 proc. Polek w wieku 20-34 lata nie pracuje i nie uczy się. Dla porównania jedynie 9.1 proc. Szwedek w tym przedziale wiekowym nic nie robi. Szwedki wypadają lepiej w statystykach chociaż rodzą więcej dzieci. Odsetek młodych polskich mężczyzn którzy nic nie robią wynosi 9.6 proc. a Szwedów 7 proc. Widać niewielką różnicę w aktywności zawodowej mężczyzn w Polsce i krajach zachodnich, ale dużą różnicę w aktywności zawodowej kobiet. W Szwecji i większości innych krajów zachodnich wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn jest równy. Aż 1 na 6 młodych osób w UE ani nie pracuje, ani się nie uczy.

Cechą charakterystyczna kultury Wschodu jest obowiązek utrzymania rodziny przez mężczyznę. Widać to w niskim wskaźniku zatrudnienia kobiet w Polsce. W krajach zachodnich kobiety wywalczyły liczne przywileje kosztem mężczyzn, ale w większym stopniu pomagają mężczyznom w utrzymaniu państwa niż Polki. W Polsce kobiety rzadziej pracują niż ich zachodnie koleżanki, ale zdobyły podobne przywileje takie jak wymieniony wcześniej odpowiednik hiszpańskiej ustawy o przemocy w rodzinie, który skutkował falą fałszywych oskarżeń o przemoc aby wyrzucić mężczyznę z domu bez wyroku sądu jedynie na podstawie decyzji policji (taka decyzja może też nagradzać kobietę np. finansowo, czy przydzieleniem miejsca pracy z urzędu). Podobna ustawa właśnie została wprowadzona w Polsce – mężczyzna może zostać wyrzucony z domu bez wyroku sądu (źródło informacji TUTAJ).

Pamiętajmy też, że feministki w Polsce coraz częściej postulują, by skrócić im wymiar pracy zawodowej, ale też by mogły dostawać zapłatę za obowiązki domowe (nie zauważając męskich obowiązków za które nikt im nie płaci), czy mieć płatny urlop z powodu menstruacji (czyli co miesiąc mają mieć mniej więcej 1,5 tygodnia wyrwane z pracy). I wszystko ma być utrzymywane na barkach mężczyzn, bo pieniądze biorą się wyłącznie z pracy, a tą wykonują głównie mężczyźni. I jest to zwykle dłuższa, cięższa i bardziej wymagająca praca. Oczywiście kobieta, która nie pracuje, pracuje mniej wydajnie, ma mniej kompetencji, czy pracuje w mniejszym wymiarze czasowym, a trzeba jej płacić „równo” przynosi straty firmom, czy państwu, ale to zadaniem mężczyzn będzie odpracowywanie tego, by państwo nie upadło, a firma nie splajtowała. Jednym słowem, pomimo tego, że kobiety częściej są ciężarem, uważają (choć nie wszystkie, głównie te o poglądach lewicowych), że należą im się przywileje.

Docenienia jednak mężczyźni nie dostaną za to odpracowywanie, a dalsze obarczanie wszelkimi, zmyślonymi wręcz problemami. A dzieje się tak, bo mężczyzna nie stawia granic. Dał sobie wejść na głowę i poniża siebie samego przy poklasku innych grup społecznych, w tym kobiet. Jak się nie stawia granic, to zostaje się pożartym i wyplutym.

Autorzy systemu i alternatywna rzeczywistość

System hierarchii społecznej ustaliły politycznie poprawne media wspierane przez lewicowe organizacje i bogatych globalistów/elity. Dziennikarze ostatecznie uznali, że mężczyźni dyskryminują kobiety dlatego należy przyznać kobietom przywileje i zaakceptować dyskryminację mężczyzn, aby wyrównać szanse. Problem polega na tym, że media manipulują rzeczywistością i na podstawie zmanipulowanych danych podejmowane są decyzje o przyznaniu kobietom kolejnych przywilejów. Podobnie robi się z badaniami pod tezę, które mają ukazać kobiety jako ofiary. Dzięki takim pseudobadaniom i ich spreparowanym wynikom badacze dostają duże pieniądze, choćby z Unii Europejskiej, czy fundacji jak Batorego. Ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, z chciwości będą kłamać, dlatego też takie „badania” ukazują się bardzo chętnie.

Dobrym przykładem ustalania hierarchii jest domaganie się przez feministki preferencji dla kobiet na uczelniach i parytetów płci w zarządach prywatnych firm. Z punktu widzenia równości idealna sytuacja nastąpi wówczas gdy w każdym zawodzie będzie pracowało proporcjonalnie tyle samo kobiet i mężczyzn. W praktyce kobiety i mężczyźni mają inne zainteresowania i wybierają różne zawody. Kobiety są nadreprezentowane w zawodach medycznych chociaż nikt nie zakazuje mężczyznom takiej pracy. Podobnie mężczyźni są nadreprezentowani na politechnikach i w zawodach technicznych chociaż nikt nie zakazuje kobietom nauki na politechnice.

Ciekawa jest reakcja społeczeństwa na dysproporcje kobiet i mężczyzn w różnych zawodach. Nadwyżka kobiet w zawodach medycznych jest akceptowana przez feministki, ale nadwyżka mężczyzn na politechnikach i w zawodach technicznych nie została zaakceptowana i kobiety domagają się preferencji.

Na społeczeństwo należy patrzeć jako na całość. Porównywanie siebie do małej grupy najbogatszych mężczyzn nie oddaje prawdziwego obrazu rzeczywistości. Mężczyźni dominują nie tylko na politechnikach i wśród osób najlepiej zarabiających. Na całym świecie blisko 60 proc. osób upośledzonych intelektualnie to mężczyźni. Średni iloraz inteligencji kobiet i mężczyzn jest mniej więcej taki sam, ale mężczyźni uzyskują bardziej skrajne wyniki w testach IQ. Większość osób które uzyskały bardzo dobre lub bardzo złe wyniki w testach IQ to mężczyźni. Naukowcy w USA zauważyli, że w grupie osób z najlepszymi wynikami w części matematycznej testów SAT proporcje płci wynoszą 3,8 do 1 na korzyść mężczyzn. Oznacza to, że mężczyźni będą dominować wśród osób najlepiej i najgorzej wykształconych.

Domaganie się parytetów w radach nadzorczych jest wobec powyższych danych tak samo bezsensowne jak domaganie się parytetów w zakładach opieki nad osobami niepełnosprawnymi ponieważ tam również mamy znaczne dysproporcje płci (źródła informacji TUTAJ (strona 4), TUTAJ i TUTAJ.

Kukolding systemowy

Jednym z młodzieżowych słów, które zasługują na uwagę jest słowo kukold, które pochodzi od angielskiego słowa cuckold oznaczającego mężczyznę czerpiącego przyjemność ze zdrady partnerki. Polska wersja tego słowa oznacza mężczyznę, który popiera dyskryminację mężczyzn, przeprasza za to, że żyje i uniża się względem kobiet pokazując, że jest gorszą płcią. W skali globalnej w ten sposób przedstawiani są biali, heteroseksualni mężczyźni i oni też przyjmują powoli retorykę obwiniania siebie za wszystko co najgorsze („Przepraszam za bycie białym. Przepraszam za bycie mężczyzną”). Kobietom za to nadają specjalny statut.

Kukold to mężczyzna, który przedstawia mężczyzn z własnej grupy jako oprawców i ciemiężycieli innych, ale nie broni kobiet gdy stają się ofiarą egzotycznych mężczyzn – niżej wyjaśnię przyczyny tego zachowania.

Przyznanie licznych przywilejów dla kobiet w Europie nie oznacza, że białe kobiety znajdują się na samej górze w politycznie poprawnej hierarchii społecznej. Wyżej od białych kobiet w hierarchii znajdują się egzotyczni imigranci ponieważ zostali uznani za grupę najbardziej uciśnioną. Polityczna poprawność pozwala na dyskryminację białych mężczyzn przez białe kobiety, ponieważ kobiety zostały uznane za uciśnione. Podobna zasada obowiązuje w relacjach pomiędzy egzotycznymi imigrantami, a białymi kobietami.

Ogółem rzecz biorąc. Im dzisiaj bardziej grasz ofiarę, czy jesteś grupą społeczną, która została w ten sposób wykreowana, tym więcej masz władzy/przywilejów. Ale nie tyczy się to białego, heteroseksualnego mężczyzny. Jeśli jesteś ofiarą, jesteś napiętnowany. Jeśli ją grasz – jest jeszcze gorzej.

Domniemanie winy

W przypadku konfliktu białej kobiety i białego mężczyzny obowiązuje domniemanie winy białego mężczyzny. Gdy konflikt wywołuje imigrant obwinia się kobietę.

Inaczej sytuacja wygląda gdy sprawcą przemocy jest egzotyczny imigrant których znajduje się wyżej w hierarchii, niż biała kobieta. W takich sytuacjach media będą traktować egzotycznych mężczyzn łagodnie, tacy mężczyźni zostaną usprawiedliwieni, a w bardziej skrajnych przypadkach częściową winą zostaną obarczone białe kobiety.

Po falach gwałtów dokonanych przez egzotycznych imigrantów w Niemczech, burmistrz Kolonii, Henrietta Reker, radziła kobietom, by starały się zachować dystans do mężczyzn na wyciągnięcie ręki (źródło informacji TUTAJ).

W Holandii, 19-letni Erytrejczyk dosiadywał się w pociągach do młodych kobiet a następnie całował kobiety i dotykał ich narządów płciowych. Niektóre z kilkunastu ofiar nie broniły się ponieważ bały się oskarżenia o rasizm. Najmłodsza ofiara ma 13 lat (źródło informacji TUTAJ).

W Wielkiej Brytanii, policja nie aresztowała azjatyckich gwałcicieli, aby nie wywołać napięć rasowych.

97 egzotycznych pedofilów w Greater Manchester mogło swobodnie wykorzystywać młode Angielki ponieważ korzystali z poprawności politycznej która paraliżowała działanie policji. 84 proc. członków grooming gangs w Wielkiej Brytanii to Azjaci (źródła informacji TUTAJ i TUTAJ).

Szef policji z Rotherham przyznał, że chodzi o Pakistańczyków, a policja ignorowała egzotyczne gangi wykorzystujące nieletnie Angielki (źródło informacji TUTAJ).

Brytyjski sąd uznał pochodzenie etniczne ofiar pedofila za okoliczność obciążającą ponieważ zdaniem sędziego azjatyckie ofiary cierpią bardziej, niż białe (źródło informacji TUTAJ).

Białe kobiety, które zgłaszają na policję przemoc ze strony niebiałych są nazywane w amerykańskich mediach Karen (Karyna). Określenie to ma negatywny wydźwięk i sugeruje, że kobiety wyolbrzymiają problem. Są one traktowane podobnie (choć i tak lepiej) jak biali mężczyźni zgłaszający przemoc ze strony kobiet (źródło informacji TUTAJ).

Media, ale i dziwaczny system prawny ułożyły relacje pomiędzy białymi mężczyznami, a męskimi imigrantami spoza Europy. Biały mężczyzna znajduje się najniżej w politycznie poprawnej hierarchii, a egzotyczny imigrant najwyżej.

W mediach zwykle biały mężczyzna jest przedstawiany jako nieatrakcyjny, a reklamy sugerują kobietom aby wybierały egzotycznych mężczyzn.

Propaganda jest adresowana nie tylko do dorosłych kobiet. W książkach do edukacji seksualnej w wielu krajach przedstawia się białe kobiety z egzotycznymi mężczyznami, a nie z białymi.

Poniżej wklejam tweet amerykańskiej dziennikarki CBSNews na temat białych mężczyzn. Ten krótki wpis wyjaśnia dlaczego media promują związki białych kobiet i egzotycznych mężczyzn (źródło wypowiedzi zarchiwizowano TUTAJ).

Czy to wywoła wojnę na tle religijnym, lub silniejsza religia przejmie słabnącą? Okaże się. Teorie spiskowe przestają być już teoriami, a Albert Pike z jego planem III wojen światowych może mieć rację.

Podsumowanie

W historii świata powstało wiele systemów które zbudowały alternatywną rzeczywistość. Obywatele tych państw nie mieli dostępu do rzetelnych źródeł informacji. To władze i media decydowały o tym jakie postawy w społeczeństwie są normalne, a które skrajne. Które tolerować, które cenzurować.

W ZSRR osoby o poglądach kapitalistycznych i niezgodnych z dogmatem były zamykane w zakładach psychiatrycznych. W wahabickiej Arabii Saudyjskiej, ateiści są uznawani za terrorystów (źródła informacji TUTAJ i TUTAJ).

Zawsze lubiłem oglądać programy na temat historii XX wieku. Zapamiętałem historie młodej sekretarki w ZSRR, której mąż został w pewnym momencie zatrzymany i oskarżony o zdradę państwa. Młoda dziewczyna w pierwszym momencie pomyślała, że jej mąż też zdradził. Dopiero po latach uświadomiła sobie, że system w którym żyła był wielkim kłamstwem.

Podobne historie poznałem słuchając opowieści starszego Pana który w młodości był wcielony do Wehrmachtu. Gdy wojna się skończyła, młody Niemiec został umieszczony w alianckim obozie dla żołnierzy Wehrmachtu. W pewnym momencie młody żołnierz zobaczył smugę na niebie, a pierwszą rzeczą o której pomyślał to było „Wunderwaffe” a do głowy przyszła mu myśl, że wojna jeszcze nie jest przegrana.

Wymieniłem te skrajne przykłady, aby uświadomić czytelnikom jak bardzo media i władze potrafią manipulować światopoglądem obywateli. Społeczeństwo zwykle nie jest świadome, że jest poddawane manipulacji, a prawda którą widzą w mediach jest dozowana. Społeczeństwo w naszych czasach nadal jest podatne na manipulacje, a ludzie w naszych czasach uwierzyli, że biali mężczyźni są odpowiedzialni za wiele nieszczęść na świecie, a dyskryminacja tej grupy jest jedynie przywróceniem sprawiedliwości społecznej.

I ludzie tak sądzą pomimo (jeszcze) wolnego internetu. Pomyślcie co by było gdyby nie on, gdyby nie było żadnej alternatywy, by zdobywać informacje…

Białe kobiety nie powinny popierać takiego systemu bo z czasem same mogą stać się jego ofiarami, czego przykładem są groomings gangs w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo poziom życia białych kobiet obniży się, jeśli będą degradować tych, którzy zbudowali cywilizację. Sami mężczyźni też nie będą zbyt chętni czynić dobrze wobec kobiet, jeśli będą atakowani. Będą oni nastawieni opozycyjnie i nieufnie. I będą mieli rację.

Kobiety jednak bez mężczyzn żyć nie mogą i nie przetrwają bez mężczyzn. Tym bardziej bez mężczyzn, którzy mają wysoką samoocenę, są silni, odporni, wzmocnieni, wspierani, którzy chcą się poświęcać i którzy są produktywni, bo i są doceniani. To system naczyń połączonych. Albo płcie współpracują, albo będziemy wymierać. Powoli, ale będziemy. I to już się dzieje na naszych oczach. Jeśli ktoś nie widzi w tym toksyczności, zapewne sam jest osobą toksyczną, lub osobą bardzo naiwną. Można jednak z tego wyjść. Będziemy tego tym wszystkim osobom życzyć. Niech tylko się obudzą i poszerzą wiedzę, niech nie dają sobą już manipulować. Niech dowiedzą się, że są rozgrywani, a nie rozgrywającymi.

Autorstwo: Swiadomosc-Zwiazkow.pl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. 8artosh 04.12.2020 09:04

  (Poniżanie osób z zespołem Downa – naruszenie dobrych zasad dyskusyjnych, punkt 5 regulaminu – Admin)

 2. Dandi1981 04.12.2020 10:40

  Kobiety zawsze byly wazniejsze od mezczyzn temu sam otwierasz im drzwi pomagasz cos dzwigac, kupujesz kwiaty itd tak powinno byc.
  Co do koloru to nalezy onim zapomniec i skupic sie na tym co to za czlowiek bo ludzie dziela sie na zlych dobrych i tych posrodku i kolor nie ma z tym nic wspolnego to tak jak by oceniac ksiazke po okladce, co do upodlenia rasy bialej ja tak sie nie czuje poprostu trzeba miec wlasne zdanie troche oleju w glowie i takiemu ciezko wmowic cokolwiek.

 3. Świadomość Związków 04.12.2020 21:05

  @Dandi1981 Niby z jakiej racji trzeba im pomagać, każdej, nawet jak jest antymęska, pyskata, niewdzięczna? Ten nad wyraz wielki szacunek to kobiet to jakaś głupota. Każda powinna sobie zasłużyć na tak dobre traktowanie sama będąc bardzo wartościową osobą, a nie że jej się należy, a mężczyzna to jest poziom niżej i nie zasługuje na tyle uwagi, empatii czy pomocy. To jest najgorsze co stworzono w tej cywilizacji, ten podział i wywyższenie kobiet. Rycerzykowanie pod nie i podlizywanie się.

 4. 3steta 04.12.2020 23:25

  Ciekawy tekst. Czytając go aż złapałam się za głowę. Bo jestem zupełnie innego zdania i mam zupełnie inne przeżycia na temat tego co reprezentuje mężczyzna. Z mojego doświadczenia nie mężczyźni najsilniej bronią patriarchatu….. lecz matki bądź babcie,a mężczyźni o ile nie są mentalności prehistorii to zwykle są całkiem w porządku. Historycznie to nie mężczyźni są winni za patriarchat, a sytuacja społeczna i rządzący. Kiedyś były inne czasy-potrzeba była dużej dzietności(bo kiedyś była duża umieralność wśród dzieci a gdy chłopiec urósł szedł na wojnę i najprawdopodobniej ginął więc było trzeba dużo chłopców by społeczeństwo było wystarczająco liczne by trwać i się rozmnażać pomimo wiele strat w wojnach) i to spowodowało, że kobieta stała się niczym innym niż przedmiotem rodzącym bez praw do majątku, prawa do głosowania i do edukacji. Ale też mężczyźni byli degradowani, bo facet nie mógł być wrażliwy, ludzki bo był wtedy “miętki” bo taki byl wtedy zbędny na wojnie według rządzących. A kiedyś co chwilę były wojny. Kraje istniały i rządzący mogli rządzić tylko dzięki wojnom. Kiedyś mężczyźni byli ważniejsi, potężniejsi i majętniejsi(bo kobiety nie mogły pracować) a kobiety były niczym -i może za to do dziś niektóre kobiety mają to za złe? Mężczyźni nie są ojcami zła ani też kobiety nie są boginiami łaski i dobroci. Jacy byli mężczyźni 400 lat temu czy 800 lat temu czy jeszcze wcześniej -to już nie jest ważne. Ważne jest jacy są teraz. Osobiście uważam,że topory wojenne powinno się zakopać i patrzeć w przyszłość a nie ciągle w przeszłość. Dawniejsze czasy były raniące dla obu stron. Dzisiaj świat się zmienia i mówi się o urlopie tacierzyńskim i karci się nazywanie mężczyzn “impotentem” bo to nieludzkie określenie i mówi się coraz głośniej o tym,że to mężczyźni popełniają więcej samobójstw oraz,że bywa,że naprawdę źle znoszą rozstania z drugą połówką. Jeśli chodzi o traktowanie kobiet przez mężczyzn – jest ono różne. Oni naprawdę bardzo różnie traktują kobiety. Są faceci pomiatającymi kobietami i tacy którzy są naprawdę w porządku i są tacy co są miłymi kompanami do rozmów i można się ścigać z nimi kto jest bardziej czuły co jest wręcz wspaniałą rzeczą 😀
  Kiedyś gdzieś natrafiłam,że człowiekiem się staje a nie rodzi-i z tym się zgadzam. To mit,że kobiety są pełne empatii. Nie należy oczekiwać,że jak ktoś jest kobietą z góry będzie cudowną,empatyczną i delikatną osobą i będzie z całą pewnością odpowiednio traktować mężczyzn jak i inne kobiety. Na najbardziej empatyczne i tolerancyjne i wyrozumiałe osoby jakie w życiu spotkałam to wytypowałabym swoich 2 szkolnych nauczycielach płci męskiej i 3 znajomych (mężczyzn). Dobrze by było gdyby i kobiety i mężczyźni próbowali być dla siebie wyrozumiali i pełni empatii. Ale to nie przychodzi samo.A tego nie uczą w szkole,a w domu rodzinnym jest różnie-człowiek sam musi się ogarnąć i zacząć się starać odpowiednio dobrze traktować innych i omijać tych co za bardzo ranią. Jeśli chodzi o urlop menstruacyjny wspomniany w tekście- to super gdyby powstał bo to by oznaczało,że świat zrozumiałby,iż istnieje ból menstruacyjny. Niektóre kobiety mają takie mocne bóle,że aż kombinują z kilkoma lekami przeciwbólowymi. Ale to jest bardzo indywidualne,każda kobieta inaczej znosi menstruację. Może no nie półtora tygodnia urlopu-nie przesadzajmy bo aż tyle ból menstruacyjny nie trwa(sama menstruacja tak,ale nie ból) ale dwa dni wolnego byłby cudowną rzeczą. Dwa dni bo dla jednych kobiet pierwszy dzień jest najgorszy a dla innych drugi dzień jest najgorszy. Podobno kobiety dokonują więcej zbrodni podczas menstruacji. Ciekawe czy też samobójstwa? Nie zdziwiłabym się… bo oszaleć można z tej menstruacji. Wiele kobiet(zwłaszcza mlodych) ma endometriozę co cechuje się naprawdę bolesnymi miesiączkami,że aż chciałoby się sięgnąć po morfinę i w takich chwilach jest bardzo ciężko pracować. Sama mam doświadczenie jak przełożony miał w poważaniu,że mam trudnosci z skupieniem się i jeszcze miał wredne odzywki pomimo tego,że to było tylko spowodowane moim mocnym zwijaniem się z bólu. Nie mogłam wziąć dzień wolnego i wrócić następnego dnia,gdzie już byłabym zdolna do normalnej pracy. A szkoda. Także i kobiety i mężczyźni powinni poważnie zastanowić się na ile są wyrozumiali i ludzcy wobec siebie.

 5. Doctor Who 07.12.2020 13:20

  Powrót do przeszłości. Takie manipulacje społeczeństwem, jak tworzenie grup o różnych prawach wydają się być wstępem do tego, żeby społeczenstwo zaakceptowało strukturę kastową. Czy wobec tego możemy popierać orędowników takiej zmiany społecznej ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.