Białoruś gotowa na ćwiczenia wojskowe z Polską

Opublikowano: 26.09.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1994

Rada Bezpieczeństwa Białorusi ogłosiła, że jest gotowa na przeprowadzenie wspólnych ćwiczeń wojskowych z Polską.

Ćwiczenia mogłyby obejmować obronę przeciwlotniczą w ramach ochrony granicy, ochronę granicy i przeciwdziałanie transgranicznym zagrożeniom związanym z sytuacjami nadzwyczajnymi.

Obecnie białoruska armia bierze udział w ćwiczeniach w ramach WNP. Rosjanie dzielą się z Białorusinami swoimi doświadczeniami z wojny, prezentują swoje najnowsze osiągnięcia, jeśli chodzi o rozwój techniczny i metody prowadzenia działań, rozminowywanie i używanie bezzałogowych statków powietrznych.

W ćwiczeniach oprócz regularnego wojska ma brać udział także białoruska obrona terytorialna. Białoruś deklaruje, że jest gotowa użyć broni atomowej w obronie kraju.

Źródło: NCzas.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.