Białe Bractwo Shangri-La

Opublikowano: 06.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 396

Najwięcej doniesień, o podziemnym królestwie, pojawia się na wschodzie. Dzieje się tak dlatego, że według tybetańskich legend to właśnie na pustyni Gobi w Mongolii, powstał pierwszy fizyczny ośrodek Białego Bractwa, później znany jako Szambala, główne miasto wewnątrzziemskiej sieci Agharty. Szambala, nazywana również Shangri-La jest najwyższym ośrodkiem niewidzialnych Mistrzów. Skąd oni pochodzą? Dlaczego interesują się ludźmi i planetą? Jak bardzo potrafią wpływać na ludzi?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.