Będziecie dostawać coroczny zastrzyk na COVID-19

Opublikowano: 21.02.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2545

Dyrektor wykonawczy Food and Drug Administration (FDA), Christopher Cole, nieświadomie ujawnił, że jego agencja ostatecznie ogłosi, że coroczne szczepienia COVID-19 staną się standardem. Cole jest oficerem wykonawczym kierującym agencyjną jednostką o nazwie Countermeasures Initiatives, która odgrywa kluczową rolę ws. zagwarantowania bezpieczeństwa leków, szczepionek i innych środków przeciwdziałających chorobom zakaźnym i wirusom. Ujawnił wszystkie te informacje reporterowi Project Veritas, który działał pod przykrywką, używając ukrytej kamery.

Poniżej cytaty niektórych wypowiedzi Christophera Cole: „Będziecie dostawać coroczny zastrzyk [szczepionka COVID]. To znaczy, nie zostało to jeszcze formalnie ogłoszone, bo nie chcą rozwścieczyć wszystkich”. „Przedsiębiorstwa farmaceutyczne, producenci żywności, producenci szczepionek płacą nam setki milionów dolarów rocznie na zatrudnianie i utrzymywanie recenzentów zatwierdzających ich produkty”. O prezydencie Joe Bidenie: „Biden chce zaszczepić tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe”. O planach zatwierdzenia szczepionki dla maluchów: „Nie zamierzają nie zatwierdzić [pozwolenia na użycie szczepionki w trybie nadzwyczajnym dla dzieci w wieku pięciu lat lub młodszych]”. O firmach farmaceutycznych: „Istnieje motywacja finansowa dla Pfizera i firm farmaceutycznych, aby promować dodatkowe szczepienia”. O zachętach finansowych dla firm farmaceutycznych: „To będzie powracające źródło dochodów. Może początkowo to nie będzie dużo, ale będzie powtarzalne – jeśli im się uda – jeśli im się uda zaszczepić każdą chętną osobę roczną szczepionką, to będzie to stały przypływ pieniędzy do ich firmy”.

Mimo wszystko najbardziej porażającą częścią materiału filmowego jest zdanie, w którym Cole bezwstydnie opowiada o autoryzacji w trybie nadzwyczajnym szczepionek dla dzieci i proces przezwyciężenia barier regulacyjnych. „Wszystkie (szczepionki) są zatwierdzone w trybie nadzwyczajnym wyłącznie dlatego, że nie ma to tak dużych konsekwencji (prawnych) jak ma to miejsce w przypadku innych autoryzacji” – odpowiedział Cole zapytany, czy jego zdaniem „naprawdę istnieje sytuacja nadzwyczajna w stosunku do dzieci”.

Cole, który twierdzi, że jego rolą w FDA jest zapewnienie, że agencja stosuje zasady bezpieczeństwa, ochrony i skuteczności jako części swojej gotowości i protokołu, w odpowiedzi wspomniał o obawach dotyczących „długotrwałych skutków, zwłaszcza w przypadku kogoś młodszego”.

Po ujawnieniu nagrania FDA wydała oficjalne oświadczenie: „Osoba rzekomo występująca w filmie nie pracuje nad zagadnieniami związanymi ze szczepionkami i nie reprezentuje poglądów FDA”.

Źródło oryginalne: ProjectVeritas.com
Źródło polskie: WiciPolskie.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.