Będą płyty dla posłów

Opublikowano: 03.11.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 277

Wraz z końcem października, zakończona została zbiórka pieniędzy w ramach akcji “Płyta dla posła”.

Projekt przewiduje wręczenie każdemu z nowo powołanych posłów płyty z wykładami Ludwiga von Missesa zatytułowanej “Co zrobić by państwo było bogate”.

Udało się zebrać niebagatelną kwotę  14 267 złotych, a więc o ponad 4 tysiące złotych więcej niż docelowo zbierano. Na tak zawrotną kwotę złożyło się 247 darczyńców. Choć daje to średnią 58 zł na osobę, to wysokość wpłat była bardzo zróżnicowana. 15 osób dało poniżej 10 zł, a 2 osoby ponad 1000.

Czy pieniądze nie pójdą w błoto i posłowie czegoś się nauczą? Zobaczymy. Podobne nadzieje wyraził jeden z darczyńców w komentarzu: “Widzę, że przyda się ta akcja obecnym posłom. Do rządu weszły osoby niezwłocznie potrzebujące tej książki…”

Opracowanie: CD
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
23
Użytkownik
23

z doswiadczenia – niektorzy nigdy nie przeskocza pewnego poziomu. ale akcja ciekawa :)

devilan1410
Użytkownik

lepszy efekt dałoby przekupienie tą kwotą choć jednego posła… czytaliście panowie o ‘podarunkach’ ze szwajcarskimi kontami? Tutaj wszystko śmierdzi brudnymi pieniędzmi, niczym innym.

Raptor
Użytkownik

Powinni dostać wypowiedzenia, a nie prezenty… nie wybrała ich nawet większość społeczeństwa. A płytę to mogą sobie powiesić jako ozdóbkę w aucie.
Zamiast się troszczyć o wiedzę i intelekt “nic-nie-robów”, lepiej zatroszczyć się o siebie i swoje otoczenie.

Szkoda, że nadzieja w ludziach umiera ostatnia, kiedy już wyczerpią wszystkie, choćby najbardziej absurdalne pomysły… i kiedy już jest po zawodach.