Będą czipować ludzi by „chronić ich prywatność”

Opublikowano: 12.07.2020 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 407

Izba Reprezentantów Michigan (stanu w USA) uchwaliła kontrowersyjną ustawę, aby dobrowolnie czipować ludzi pod pozorem ochrony ich prywatności. „Ustawa o mikroczipowej ochronie” pozwoliłaby pracodawcom z Michigan na czipowanie pracowników za ich zgodą. Badania na zwierzętach wykazały, że transpondery RFID mogą wywoływać raka.

Plan mikroczipowania ludzi jest sponsorowany przez Bronnę Kahle pod pozorem ochrony prywatności pracowników. Deklarowanym celem projektu jest ochrona praw do prywatności pracowników Michigan i promowanie dalszego rozwoju podmiotów świadczących pracę w odniesieniu do mikroczipów – najnowocześniejszej technologii, która zwiększa efektywność miejsca pracy.

Zgodnie z planem Kahle pracodawcy w Michigan będą mogli korzystać z mikroczipów, ale nie mogą kazać pracownikom by sobie je wszczepili. Kahle powiedziała, że środek ten zapewnia właściwą równowagę między ochroną praw pracowników a zapewnieniem firmom elastyczności w celu zwiększenia wydajności i dalszego rozwoju.

Badania wykazały, że 90 procent Amerykanów czuje się niekomfortowo z mikroczipami, głównie z powodu badań sugerujących związek między transponderami RFID a rakiem u zwierząt laboratoryjnych.

Autorstwo: Tyler Durden
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
synsata
Użytkownik

Dodam, że bez chipa nie wejdziesz na pokład samolotu, nie wpuszczą cię do kina, teatru, urzędu, centrum handlowego…etc.
W Szwecji ludzie ustawiają się w kolejki do czipowania… bo to takie wygodne. Pod skórą masz dowód, paszport, prawo jazdy, książeczkę zdrowia, kartę debetową i wszelkie inne dane które ci wgrają za twoją zgodą lub bez. Sieć 5G pozwala na monitorowanie takich osób 24 na dobę, oczywiście dla ich bezpieczeństwa.

Piron
Użytkownik
Piron

Teraz wyobraźcie sobie że zaczipowano całe społeczeństwo (oczywiście i tak będzie istniał jakiś mały odsetek “trędowatych” czyt.. nie zaczipowanych), w tym momencie elity za pomocą technologii 5G (lub nawet ogólnie dostępnego Wi-Fi) będą mogły bez żadnych przeszkód dokonać szybkiej depopulacji całej ludzkości (sielanka i wygodne życie Szwedów, przytoczone w powyższym komentarzu skończy się z dnia na dzień, wraz ze śmiercią większości z nich) do uległej i łatwej w zarządzaniu populacji “biorobotów” (od 300mln do maks 1mld)