Baty za spacer bez abaji i fotkę w internecie

Opublikowano: 14.12.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4

Malak Al Shehri, która sfotografowała się w miejscu publicznym w Arabii Saudyjskiej bez chusty, została aresztowana i czeka ją kara chłosty.

Historię zdjęcia kobiety bez chusty na ulicy Arabii Saudyjskiej, które podbiło saudyjski internet, portal Euroislam.pl opisywał niedawno. Po tym czynie otrzymała wyrazy poparcia, ale także niewybredne groźby śmierci. Wszyscy myśleli, że skończy się tylko na groźbach konserwatywnych, wahabickich użytkowników “Twittera” i “Facebooka”. Tymczasem kobieta została aresztowana przez policję moralności, jak podaje arabskojęzyczna gazeta “Al Sharq”.

Na pocieszenie możemy powiedzieć, że Królestwo Arabii Saudyjskiej ponownie rozważa zezwolenie na prowadzenie samochodów kobietom. Trzeba je jeszcze tylko wyposażyć w przewiewne siedzenia, żeby rany od batów mogły łatwiej się goić.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

przerażające zacofanie

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Ale tak się robi rewolucję społeczną. – Niech teraz jedna po drugiej kobieta saudyjska robi dokładnie to samo. W końcu inkwizycja odpuści. Może nawet zostanie zniesiona.