Bajka dla dzieci o facecie z gigantycznym penisem

Opublikowano: 08.01.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Media, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1810

Szokującym, ale wymownym przykładem demoralizacji w Danii jest to, jakie programy dla dzieci nadaje tamtejsza telewizja publiczna. Najpierw nadawała program, w których dzieci oglądały nagich dorosłych, a teraz nadają bajkę o facecie z gigantycznym penisem.

Jak informuje Helen Russell na łamach brytyjskiego dziennika „Guardian”, duńska telewizja emituje bajkę dla dzieci o facecie „z gigantycznym penisem”, którego nie jest w stanie kontrolować. Emitowany przez duńską telewizję publiczną DR serial jest „skierowany do dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat” i opowiada o „Johnie Dillermandzie, mężczyźnie z najdłuższym na świecie penisem, który pokonuje trudy i wyzwania swoimi rekordowymi genitaliami”. Diller to duńskie slangowe określenie na penisa.

Z informacji zamieszczonym na portalu RTL można się dowiedzieć, że serial „pokazuje, że Dillermand używa swojego penisa, gdy potrzebuje dłuższej smyczy dla swoich psów, i […] gdy jego sąsiad potrzebuje pomocy w podniesieniu flagi. Czasami jego penis wydaje się żyć własnym życiem, na przykład kradnąc dziecku lody […]. Morten Skov Hansen, szef DR Ramasjang, wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że program będzie nadal emitowany zgodnie z planem. Następnie zauważył, że Sex & Samfund, duńskie stowarzyszenie zajmujące się edukacją seksualną” współpracowało przy produkcji serialu.

Publiczna duńska telewizja DR (dawniej Danmarks Radio) nie pierwszy raz produkuje pedofilskie programy. Kanał ten emituje program dla dzieci „Ultra Smider Tojet”, w którym dzieci na widowni oglądają nagich dorosłych, którzy opowiadają im na golasa, o tym, jak sikają i pierdzą. Zapis wideo programów można obejrzeć na stronie duńskiej telewizji DR. Twórcą i gospodarzem programu jest Jannick Schow. Program kręcony jest w Kopenhadze. W każdym odcinku przed grupą dzieci od 11 do 13 roku życia występuje pięcioro nagich dorosłych. Twórcy programu chcą dzieciom pokazać, że otyłość, owłosienie ciała i pryszcze są w porządku, i ludzie nie wyglądają jak modelki.

Pierwszy sezon programy zdobył nagrodę dla najlepszego programu dla dzieci 2019 roku na duńskim festiwalu telewizyjnym. W oglądaniu dorosłych golasów opowiadających o sikaniu i pierdzeniu wzięło już 250 dzieci. Dzieci pod koniec każdego odcinka oceniają w głosowaniu golasów.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,08 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
username
Użytkownik
username

yyyy że co!! ??
Jestem w stanie zrozumieć program dla młodzieży 15-18 gdzie tego typu rzeczy miały by sens – mam na mysli uświadamianie o tym że ciało ludzkie nie jest idealne, ale
11-13 latki nie powinny mieć doczynienia z nagością w taki sposób…

Co jest nie tak z tą Danią?
Kto daje na to wszystko przyzwolenie?
Bajki nie skomentuje bo tu brak słów…

Pół żartem autorze myślałem że to nowy temat Jupi-Tupi… aż mi ciśnienie skoczyło jak zobaczyłem ten tytuł

Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Nic dziwnego, jak można w centrum Kopenhagi się pie@@@ na ławce, znajomy opowiadał że cytat:

“Raz siedziałem inpilem wino na nabrzeżu przy pałacu królewskim. Podpłynęła łódź taka malutka na 5 osób. Wyszła straż z pałacu a z łódeczki książę z narzeczoną XD 5m ode mnie i znajomków najebanyxh w 3 dupy. Pomachali nam pożyczyli dobrej zabawy
Wyobraź sobie taką sytuację z Jarkiem XDDD
3 dni na dołku
By było za picie w miejscu publicznym i próbę zamachu na słońce narodu
XD”

Cosmo
Użytkownik

No to poczekajmy jeszcze troszkę. Tak optymalnie do następnych wyborów i to samo będzie sie działo w naszym “ultrakonserwatywnym” socjalistycznym kraju.