Bajka dla dzieci o facecie z gigantycznym penisem

Opublikowano: 08.01.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Media, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2364

Szokującym, ale wymownym przykładem demoralizacji w Danii jest to, jakie programy dla dzieci nadaje tamtejsza telewizja publiczna. Najpierw nadawała program, w których dzieci oglądały nagich dorosłych, a teraz nadają bajkę o facecie z gigantycznym penisem.

Jak informuje Helen Russell na łamach brytyjskiego dziennika „Guardian”, duńska telewizja emituje bajkę dla dzieci o facecie „z gigantycznym penisem”, którego nie jest w stanie kontrolować. Emitowany przez duńską telewizję publiczną DR serial jest „skierowany do dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat” i opowiada o „Johnie Dillermandzie, mężczyźnie z najdłuższym na świecie penisem, który pokonuje trudy i wyzwania swoimi rekordowymi genitaliami”. Diller to duńskie slangowe określenie na penisa.

Z informacji zamieszczonym na portalu RTL można się dowiedzieć, że serial „pokazuje, że Dillermand używa swojego penisa, gdy potrzebuje dłuższej smyczy dla swoich psów, i […] gdy jego sąsiad potrzebuje pomocy w podniesieniu flagi. Czasami jego penis wydaje się żyć własnym życiem, na przykład kradnąc dziecku lody […]. Morten Skov Hansen, szef DR Ramasjang, wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że program będzie nadal emitowany zgodnie z planem. Następnie zauważył, że Sex & Samfund, duńskie stowarzyszenie zajmujące się edukacją seksualną” współpracowało przy produkcji serialu.

Publiczna duńska telewizja DR (dawniej Danmarks Radio) nie pierwszy raz produkuje pedofilskie programy. Kanał ten emituje program dla dzieci „Ultra Smider Tojet”, w którym dzieci na widowni oglądają nagich dorosłych, którzy opowiadają im na golasa, o tym, jak sikają i pierdzą. Zapis wideo programów można obejrzeć na stronie duńskiej telewizji DR. Twórcą i gospodarzem programu jest Jannick Schow. Program kręcony jest w Kopenhadze. W każdym odcinku przed grupą dzieci od 11 do 13 roku życia występuje pięcioro nagich dorosłych. Twórcy programu chcą dzieciom pokazać, że otyłość, owłosienie ciała i pryszcze są w porządku, i ludzie nie wyglądają jak modelki.

Pierwszy sezon programy zdobył nagrodę dla najlepszego programu dla dzieci 2019 roku na duńskim festiwalu telewizyjnym. W oglądaniu dorosłych golasów opowiadających o sikaniu i pierdzeniu wzięło już 250 dzieci. Dzieci pod koniec każdego odcinka oceniają w głosowaniu golasów.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Szurnięty Mędrzec 08.01.2021 15:37

  Nic dziwnego, jak można w centrum Kopenhagi się pie@@@ na ławce, znajomy opowiadał że cytat:

  “Raz siedziałem inpilem wino na nabrzeżu przy pałacu królewskim. Podpłynęła łódź taka malutka na 5 osób. Wyszła straż z pałacu a z łódeczki książę z narzeczoną XD 5m ode mnie i znajomków najebanyxh w 3 dupy. Pomachali nam pożyczyli dobrej zabawy
  Wyobraź sobie taką sytuację z Jarkiem XDDD
  3 dni na dołku
  By było za picie w miejscu publicznym i próbę zamachu na słońce narodu
  XD”

 2. Cami 09.01.2021 00:08
 3. Cosmo 09.01.2021 09:17

  No to poczekajmy jeszcze troszkę. Tak optymalnie do następnych wyborów i to samo będzie sie działo w naszym “ultrakonserwatywnym” socjalistycznym kraju.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.