Potwierdzono rakotwórczość telefonii komórkowej

Opublikowano: 09.07.2018 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 43

Po latach zaprzeczeń i ataków ze strony mediów na ludzi mających obawy co do telefonii komórkowej, kiedy to nazywano ich „konserwami” i „wyznawcami teorii spiskowych”, wyniki obszernego, wieloletniego badania sfinansowanego przez rząd federalny USA potwierdzają, że promieniowanie telefonu komórkowego jest rakotwórcze.

Wyniki doświadczenia opublikowano w postaci raportu w przeddruku na serwerze “Biorvix”. W badaniu przeprowadzonego w ramach Narodowego Programu Toksykologicznego sprawdzano, czy promieniowanie telefonów komórkowych może się okazać kancerogenne dla szczurów z linii Sprague-Dawley. Jak donosi portal “Scientific American”: “Badanie objęło niespotykaną ilość gryzoni, które wystawiano przez cały okres ich życia na promieniowanie elektromagnetyczne. Jego wyniki stanowią jeden z najsilniejszych dowodów, że taka ekspozycja wiąże się z powstaniem raka przynajmniej w dwóch rodzajach komórek: w mózgu i w sercu. (…) Badacze odkryli, że po wystawieniu tysięcy szczurów na intensywniejsze natężenie promieniowania radiowego u większości z nich rozwinęły się rzadkie formy raka mózgu i serca. Zaobserwowano także związek między dawką a odpowiedzią. U części gryzoni pojawiły się glejaki (rodzaj nowotworu komórek glejowych w mózgu), a u innych nerwiakowłókniak serca. W grupie kontrolnej, czyli tej, w której szczury nie miały kontaktu z promieniowaniem – u żadnego z gryzoni nie pojawił się nowotwór.”

Na Biorvix w raporcie z przedmiotowego badania czytamy: “W przeprowadzonym kontrolowanym badaniu klinicznym wykryto ten sam rodzaj nowotworu u szczurów, który wcześniej wykrywano w badaniach epidemiologicznych u ludzi. Wszystkie kluczowe parametry doświadczenia były dokładnie kontrolowanie i monitorowane. Szczury i myszy wystawiano na działanie tego samego rodzaju promieniowania, jaki emitują telefony komórkowe, przez 9 godzin dziennie.”

A zatem przemysł telefonii komórkowej nie będzie mógł już dłużej ukrywać prawdy. Mamy tu do czynienia z wnikliwym badaniem, które wykazało ścisły związek między promieniowaniem telefonu komórkowego a rozwojem nowotworów mózgu i serca.

Całe dekady przemysł ten bagatelizował dowody łączące telefonię komórkową z rakiem. A nasze władze dawały mu na to ciche przyzwolenie. Tak właśnie działa amerykański rząd federalny, w którym agencja ochrony środowiska bagatelizuje niebezpieczeństwa związane z pestycydami, administracja ds. leków – z farmaceutykami, centra zwalczania chorób – ze szczepionkami, a departament rolnictwa uznaje żywność genetycznie modyfikowaną za całkowicie bezpieczną. Nasz rząd federalny nie robi nic więcej poza tworzeniem naukowej propagandy i marketingu na rzecz prywatnych korporacji. Zaś kontrolowane przez władze media tylko wyśmiewają wszystkich, którzy choćby próbują kwestionować tą naukową propagandę: Uważasz, że telefon komórkowy powoduje raka? Więc jesteś świrem! Boisz się fluoru w wodzie z kranu? No to chyba ci szajba odbija… Masz jakieś wątpliwości związane z rtęcią w szczepionkach? Zapewne słuchasz jakiś szarlatanów!

Tyle, że teraz prawda wychodzi na jaw. Teraz to już nawet nasz rząd ma w ręku wyniki badań wskazujących na kancerogenność telefonii komórkowej. I jednocześnie teraz niezależni naukowcy w swojej pracy otrzymują coraz więcej dowodów na szkodliwość rtęci w szczepionkach, zawartość glifosatu w żywności GMO, a także toksyczność leków i fluoru w wodzie wodociągowej.

Według organizacji Consumer Reports: “Wyniki tego obszernego, wieloletniego badania mogą ponownie wywołać debatę na temat bezpieczeństwa telefonii komórkowej. Na stronie internetowej Narodowego Programu Toksykologicznego napisano, że na ich podstawie Administracja ds. Żywności i Leków powinna określić, w jaki sposób najlepiej ochronić konsumentów przed promieniowaniem z telefonów komórkowych. Centra zwalczania chorób także powinny przywrócić odpowiednie ostrzeżenia. Tak samo przemysł telefonii komórkowej może zostać zmuszony do podjęcia odpowiednich działań, tym bardziej że, stowarzyszenie CTIA (zajmujące się urządzeniami bezprzewodowymi) utrzymuje, że telefony komórkowe są całkowicie bezpieczne i w oparciu o tą tezę próbowało zablokować ustanowienie prawa w San Francisco, które wymagałoby od sprzedawców informowania konsumentów o prawidłowym korzystaniu z telefonów komórkowych.”

Autor: Mike Adams
Tłumaczenie: Xebola
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródła polskie: Xebola.wordpress.com, WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Zabójczość telefonii komórkowej stwierdzono już chyba w latach 90-tych.
Dzisiaj dochodzi jeszcze multum urządzeń z bezsensownie powłączanym wi-fi, którego fale również robią sito z naszego DNA. Wielu ludzi kupuje pełno różnych, często zupełnie niepotrzebnych urządzeń i gadżetów z włączonymi a często w ogóle nieużywanymi nadajnikami/odbiornikami niedobrych fal radiowych, a w dodatku najbardziej cierpią na tym dzieci…
O smartfonowej epidemii wśród młodzieży (i dzieci!!!) to w ogóle nawet nie wspomnę. To jest również jedna z metod depopulacji (ludobójstwa) przeprowadzanej przez rząd światowy wespół z korporacjami.

ChollaYi
Użytkownik
ChollaYi

Zaraz zaraz, kilka dni temu ukazał się artykuł o tym samym badaniu i tam była mowa o 2-3% szczurów, które zachorowały. A teraz jest większość?
Tu link do wspomnianego arta: http://wolnemedia.net/telefony-komorkowe-wywolaly-u-szczurow-raka/

KubaD.
Użytkownik
KubaD.

W linku jest data publikacji 05.2016…

george
Użytkownik
george

no właśnie czyli news z przed dwóch lat jako nowy?

kozik
Użytkownik
kozik

@KubaD., George:
WM do 18.07 jest w trybie wakacyjnym-Maurycy korzysta z życia poza siecią, więc nowości są ograniczone.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ