Badają jak przekonać ludzi do szczepień na COVID-19

Opublikowano: 04.08.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2

Rząd federalny i Uniwersytet Yale prowadzą obecnie badania kliniczne dotyczące tego jak najlepiej przekonać Amerykanów do przyjęcia szczepionek Fauciego i Gatesa na COVID-19. Badanie zostało opublikowane na rządowej stronie internetowej poświęconej badaniom klinicznym.

Badano m.in. techniki obejmujące poczucie wstydu i złości: komunikat kontrolny, komunikat podstawowy, komunikat o wolności osobistej, komunikat o wolności gospodarczej, komunikat dotyczący własnego interesu, komunikat dotyczący interesu całej społeczności, komunikat dotyczący korzyści ekonomicznych, komunikat o winie, komunikat zawstydzający, komunikat dotyczący gniewu, komunikat zaufania do nauki i komunikat ignorowania odwagi.

To jest chore i przerażające. Strona internetowa opisuje badanie w następujący sposób: „Krótkie podsumowanie: To badanie testuje różne komunikaty dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, do wykorzystania gdy szczepionka stanie się dostępna. Uczestnicy zostali losowo przydzieleni do 1 z 12 grup, z jedną grupą kontrolną i jedną grupą wyjściową. Porównamy zgłoszoną chęć otrzymania szczepionki COVID-19 po 3 i 6 miesiącach od jej udostępnienia między 10 grupami komunikatu z 2 komunikatami kontrolnymi. Uczestnicy badania są rekrutowani online przez Lucid, który dopasowuje dobieranie prób na podstawie spisu w rekrutacji online”.

Rządowa witryna internetowa opisuje nawet, jak wywołać poczucie winy u kogoś tak aby przyjął szczepionki: „1/15 grupy zostanie przypisana do tego komunikatu. Komunikat dotyczy niebezpieczeństwa, jakie COVID-19 stanowi dla zdrowia rodziny i społeczności. Najlepszym sposobem ich ochrony jest zaszczepienie się, a społeczeństwo musi współpracować, aby zaszczepić wystarczającą liczbę osób. Następnie prosi uczestnika, aby wyobraził sobie poczucie winy, jakie odczuje, jeśli nie zostanie zaszczepiony i rozprzestrzeni chorobę”.

A oto jak będą przekonywać badanych z podgrupy „zaufanie do nauki”: „1/15 grupy zostanie przypisana do komunikatu, o tym jak zaszczepienie się przeciwko COVID-19 jest najskuteczniejszym sposobem ochrony własnej społeczności. Szczepienia są popierane przez naukę. Jeśli ktoś nie zostanie zaszczepiony, oznacza to, że nie rozumie w jaki sposób rozprzestrzeniają się infekcje lub ignoruje naukę”.

To badanie kliniczne jest nadal w trakcie realizacji… a my powinniśmy pamiętać o tym iż Bill Gates już stwierdził iż każdy będzie potrzebował wiele dawek nadchodzącej szczepionki.

Na podstawie: Clinicaltrials.gov
Źródło oryginalne: TheGatewaypundit.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,11 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Skalp
Użytkownik
Skalp

Dla mnie równie dobrze mogliby to w jednym zdaniu zawrzeć: Sprawdzamy jak najefektywniej cię zmanipulować na podłożu emocjonalnym w kwestii covid-19.

W zasadzie…. to jest badanie rynkowe jak każde inne, akurat w swerze psychologicznej i socjologicznej. Czym się różni to badanie od badania, jaką lubisz muzykę w empiku byś wydawał więcej i częściej, czy ewentualnie jaki kolor opakowań wolisz etc.

Ja już wielokrotnie to podkreślałem. Cała filozofia marketingu jest absolutnie fałszywa, począwszy od tego pana chyba… Berneyks?, który to zapoczątkował. By przekazać prawdziwy przekaz realnej, obecnie działającej reklamy trzeba by powiedzieć tak: Uczymy się tego jak cię zmanipulować, by sprzedać ci jak najwięcej czegoś niekoniecznie informując cię o wadach, wychwalając zalety, a czasem mówiąc zwyczajnie nie wprost, a przede wszystkim urabiając cię podświadomie i grą na emocjach w kierunku wytworzenia poczucia potrzeby posiadania naszego produktu/usługi.

W celu tym niestety angażuje się bardzo poważne branże: socjologia, psychologia szczególnie behawioralna, statystyka, kognitywistyka i stosuje techniki, wobec których człowiek często jest bezbronny. Nie mam za bardzo pomysłu jak ale marketing obecnie należałoby radykalnie zmienić.

majkel
Użytkownik
majkel

A niech że w końcu ten 72 latek, mający sporo zachomikowanej kasiory ma jaja i opowie się albo za ochroną populacji ludzkiej albo za redukcją. Raz mówi o redukcji a potem o ratowaniu ludzi szczepionką

robi1906
Użytkownik

“Gdybym miał przejść reinkarnację, to chciałbym powrócić jako morderczy wirus, dla obniżenia poziomu zaludnienia”.
książę Filip

“Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250- 300 milionów ludzi, czyli redukcja 95 procent obecnego poziomu, byłaby idealna”.
Ted Turner.

“Człowiek jest zarazkiem, rodzajem wirusa powodującego choroby naszej planety, globalnym nowotworem rozrastającym się w sposób niekontrolowany… ”
Al Gore.

“Rak był praktycznie nieznany, dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciwko krowiance.
Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka, i nigdy nie widziałem przypadku raka u nieszczepionej osoby”.
lekarza z Indiany, dr. W.B. Clark.

Te jakże aktualne cytaty znalazłem w parę lat temu wydanej książce pana Henryka Pająka “Lichwa,rak ludzkości”.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Proponuję metodę kija i marchewki, kija bejsbolowego na niezaszczepionych a dla reszty ,no nie wiem, bilet do kina albo talon na mięso. To oczywiste jest od dawna, a w związku z tym staje się już nudne, nawet nie chodzi o żadna depopulację, po co uszczuplać sobie dochody mordując potencjalnych szczepionkobiorcow. Bez sensu. Po prostu trzeba sprzedać jak najwięcej szczepionki na coś , w co mało kto już wierzy i czego prawie nikt się nie boi, zastraszenie, poczucie winy, testy które nie są wiarygodne, to namolny marketing, jak domokrążcy czy świadkowie J.

janpol
Użytkownik

Nie wszystkie bzdury chce mi się prostować ale tu muszę. Po pierwsze: książę Filip, Ted Turner i Al Gore to oczywiście “elyta entelektóalna” świata i należy bardzo uważnie się wsłuchiwać w ich głosy, każdy “gupi” to wie. Po drugie: nie znam “lekarza z Indiany” który by głosił podobne brednie, bo jak by był lekarzem to by, przynajmniej w zarysie, zapoznał się w czasie studiów z pracami niejakich Hipokratesa, Celsusa czy Awicenny a ci na “jakie parę lat przed” wynalezieniem szczepionki na koronawirusa opisywali choroby nowotworowe i sposoby ich leczenia (choć prawdziwsze byłoby stwierdzenie: “sposoby postępowania” w takich przypadkach bo podówczas raczej nie było mowy o leczeniu). Jednak uważam, że jest jakaś statystyczna koincydencja miedzy chorobami nowotworowymi a szczepionkami, bowiem szczepionki wydłużyły średni czas życia ludzi i wtedy choroby nowotworowe jako, w znacznej części choroby wieku dojrzałego, miały szanse na częstsze występowanie.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Czy Gatesowi wszczepiono już wszystkie dawki corocznego zaszczepiania na mutujący Cowid-19 , ciekawe ile pożyje ? Mam nadzieję te wszystkie próby nieefektywnych szczepionek w pierwszej kolejności przyjmują ich wynalazcy , następnie producenci ,przekupni lekarze , przekupni dziennikarze , przekupne władzy rządy , będąc tych szczepień ofiarą! Chcesz uzdrowić własną szczepionką świat i ludzi, zaczynaj od siebie!

robi1906
Użytkownik

janpol, proponuję byś zamiast dyskutować z komentarzami których wiedzy nie ogarniasz, wrócił do abecadła i powolutku krok po kroku ogarniał wspomnienia lub autobiografie ludzi którzy żyli przed nami.

Na początku 19 wieku umarł najstarszy żyjący Polak (nazwiska już nie pamiętam, ale masz na Polona stare dokumenty), miał 124 lata.
O długości życia jest również u Herodota.
A co do lekarza z Indiany, pan Henryk Pająk powinien mieć adres mejlowy.

Al Gore rozpętał klimatyczny szantaż, był frontmanem walki z ociepleniem klimatu.
pajac Filip, to mąż gada który jest prawnym właścicielem największej ilości ziemi na świecie.
Ted Turner mówi przez swoje telewizory jak wygląda świat wszystkim ludziom na świecie (oprócz Chin) i przyznam szczerze w żadnej telewizji nie widziałem chociażby zastanowienia się czy wątpliwości względem cytowanych ilości śmierci spowodowanych przez Covid.

Ale co ja tam wiem.