Babuszki z Czarnobyla

Opublikowano: 25.05.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 938

Czy życie w strefie skażonej radioaktywnym promieniowaniem, jakim jest ponad 2700 km kwadratowych obszaru Ukrainy a dokładniej tereny miasta Prypeć i cały obszar na którym to znajduje się elektrownia atomowa w Czarnobylu. Okazuje się że tak jak nie przesadza się starych drzew, tak samo starsi ludzie, którzy zostali zmuszeni do wyjazdu ze strefy zagrożonej promieniowaniem po wybuchu reaktorów, wówczas uszkodzonych i siejących śmierć , to jest to dla nich jedyna prawdziwa ostoja życia, które tu zamierzają zakończyć i nawet nie chcą słyszeć aby stąd wyprowadzać się na stare lata. Dość smutny dokument, ale należy pamiętać, że każdego z nas może spotkać podobne nieszczęście jakim był wybuch w elektrowni Czarnobylskiej 26.04.1986 roku. Minęło 35 lat od tej tragedii, która cudem nie doprowadziła do jeszcze większej.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.