Azteckie artefakty budzą zachwyt i pytania

Opublikowano: 11.03.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1676

Rozmawiając o starożytnych cywilizacjach, wielu myśli o cywilizacji Majów, jednak my chcemy dziś wspomnieć o Aztekach. Rodziny pochodzenia azteckiego od dawien dawna zbierają różnego rodzaju artefakty, powiązane z ich historią. Niedawno rodziny te zostały poproszone o zebranie jak największej ilości wyżej wspomnianych artefaktów w jednym miejscu w celu ich obserwacji. I tak okazało się, że wiele z przedmiotów zebranych przypomina hełmy, które posiadają wydłużone twarze i duże oczy.

Większość z nich została wykonana z metali szlachetnych, takich jak złoto i miedź. Inne są wykonane z kamienia. Te głowy, które również zostały wyrzeźbione na powierzchni artefaktów, posiadają wpisane w ich obraz rzeźby komet oraz jakiś „statek” na nich. Czy to dowód na istnienie UFO? Na istnienie obcych cywilizacji? W tej materii można dyskutować, jednak artefakty same w sobie stanowią bezcenny dotyk przeszłości w teraźniejszości.

Szanowni Państwo, imperium Azteków było wielkie i bardzo zaawansowane. Posiadali nawadnianie i skomplikowane struktury miasta oraz tworzyli rozbudowane architektonicznie budynki. I po dziś dzień nie wiadomo, co jeszcze opracowali. Należy jednak zauważyć, że niektórzy badacze historii patrząc na te artefakty, zadają otwarte pytanie o to czy te rzeźby, te artefakty są autentycznymi dziełami Azteków, czy wręcz przeciwnie.

Chociaż nie zostały one datowane węglem, rzeczoznawcy mogą z całą pewnością stwierdzić, że nie zostały one wykonane przy użyciu nowoczesnych technik. Połysk, który sprawia wrażenie szkliwa na tych kamieniach, nie jest w rzeczywistości szkliwem, ale starożytnym sposobem uszczelnienia skały. Dziwne jest to, że wiele z tych artefaktów wydaje się prezentować współczesne podejście do wyobrażenia statku kosmicznego lub latającego talerza.

Archeolodzy doszli do wniosku, że obrazy pozostawione na artefaktach z czasów imperium Azteckiego, przynajmniej oficjalnie z okresu istnienia tego właśnie imperium, przedstawiają istoty, które przybywają z tych statków, jako pewnego rodzaju bogowie tamtych czasów. Ci, którzy, oczywiście nie są tymi „innymi”, tymi przybyszami na owych rzeźbach, często klękają na widok właśnie tych „innych istot”. Niektóre z wcześniej przytoczonych „istot” są przedstawiane ze skrzydłami, niczym aniołowie lub też upadłe anioły.

Ogromna ilość artefaktów, które pozostały po cywilizacji Azteków, jest niesamowita. Poniżej zamieszczamy kilka przykładów tych oryginalnych artefaktów, które zszokowały, zachwyciły i zaciekawiły już miliony osób z całego świata. To wszystko sprawia, że z pewnością staną się one przedmiotem jeszcze bardziej wnikliwych badań w przyszłości.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,36 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
xc1256
Użytkownik
xc1256

Głowy owadów – najeźdźców Ziemi.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

“nie zostały one datowane węglem”, więc niestety nie mogą te artefakty stanowić dowodu i mogły być wykonane np. w XX wieku przez wprawnego naśladowcę dawnych technik.

robi1906
Użytkownik

Zdjęcie na dole po lewej wygląda jak front wnętrza auli w Watykanie i chyba nie jest to przypadek, poza tem tylko materię organiczną można datować rozpadem atomów węgla.