Awantura Morawieckiego z Hołownią

Opublikowano: 30.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 929

Emocjonujące starcie słowne w polskim Sejmie między premierem Mateuszem Morawieckim a marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią. Premier Morawiecki wezwał Sejm do szybszego procedowania ustaw przygotowanych przez obecny rząd, odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi Hołowni. Z kolei marszałek Sejmu odpowiedział na zarzuty premiera, podkreślając potrzebę ciężkiej pracy nad problemami Polek i Polaków. Omawiamy także kwestie takie jak wakacje kredytowe, VAT na żywność oraz ceny energii.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.