Automatyczne fabryki owadów w Polsce

Opublikowano: 07.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2396

Pleśniakowiec lśniący wkrótce trafi do sklepó i na nasze stoły.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 08.02.2023 06:53

    W Chinach zapanował głód bo ich przywódca Mao wymyślił by pozbyć się wróbli które wyjadały zboże, więc owady obgryzały liście zbóż które nie miały możliwości urosnąć i wydać ziarna. Została zachwiana równowaga w przyrodzie. Owady nie były zjadane przez wróble, to zjadały liście a ludzie głodowali ! CHYTRY i głupi dwa razy traci. Tak przy okazji fabryk owadów , przez ich hodowlę grozi ludziom głód. Polacy bądźmy mądrzy przed szkodą! Zabronić w Polsce budowy fabryk i hodowli owadów, z nich mąki .Zachować równowagę w przyrodzie, to wytworzyła i obcykała natura przez miliony lat, boski dar, zachować równowagę w bio i ekosystemie. Przestroga przed głupotą, chciwością, ignorancją i naiwnością, to rozwaga i roztropność.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.