Austriacy zakpili z Brexitu?

Opublikowano: 02.02.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1385

Czy znaczek pocztowy wypuszczony przez władze Australii z okazji Brexitu jest prawdziwą i bezpośrednią kpiną z Brytyjczyków?

Jak podaje portal „Bloomberg”, prawie rok temu Austriacy postanowili uświetnić planowany na 29 marca 2019 roku Brexit, drukując 140 000 znaczków pocztowych zawierających nową mapę Unii Europejskiej i… ówczesną datę Brexitu. Niedługo później okazało się jednak, że Brytyjczycy jednak nie opuszczą Wspólnoty pod koniec marca 2019. Austriacy zostali jednak z gigantyczną ilością wydrukowanych i gotowych do sprzedaży znaczków pocztowych, które jednak nigdy już nie miałyby zostać wprowadzone do obiegu, gdyż zawierały nieaktualną, a więc błędną informację.

Obywatele Austrii nie chcieli marnować tak dużej ilości papieru i tuszu, w związku z czym postanowili, że na zeszłorocznych znaczkach dodrukują brytyjską „poprawkę”. Tak właśnie pod starą datą Brexitu dopisano datę ostateczną, czyli 31 stycznia 2020, a poprzednią datę po prostu przekreślono – i taki właśnie znaczek ma trafić do pocztowego obiegu w Austrii.

Co sądzicie o tym pomyśle? Podoba Wam się austriacki znaczek z okazji Brexitu?

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Majakk1976
Użytkownik
Majakk1976

Czy znaczek pocztowy wypuszczony przez władze Australii z okazji Brexitu jest prawdziwą i bezpośrednią kpiną z Brytyjczyków? – Australii? AUSTRAULII?