Audiencja u Węża?

Opublikowano: 15.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 917

Od dawna głównym zadaniem Antychrysta jest niszczenie Skały – Opoki, na której zbudowano wiarę chrześcijańską. Ta walka trwa, również po za murami twierdzy jaką jest Watykan, który na dobre zjednał sobie już większość dusz w purpurze. Mówi o tym ukryta symbolika, ulubione działanie wszystkich, którzy należą do drugiej strony. Warto poddać pod rozważania, jakie siły zagnieździły się w stolicy apostolskiej i jaką mają moc sprawczą. Co symbolizuje wybudowana Sala Audiencyjna, która zaczyna przejmować rolę jaką do tej pory pełnił Plac św. Piotra?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] Wielkie zwycięstwo ludzkości podczas gdy członkowie europejskich rodzin królewskich odrzucają Rothschildów

https://meditation539.com/2021/07/15/benjamin-fulford-wielkie-zwyciestwo-ludzkosci-podczas-gdy-czlonkowie-europejskich-rodzin-krolewskich-odrzucaja-rothschildow/