Atomowa twierdza Putina

Opublikowano: 30.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 653

Czy na Uralu zakończono budowę 200 podziemnych miast, w tym największego kompleksu Jamantau? Czym jest tajemnicza budowla sięgająca setek metrów wgłąb góry? Ukryty w górze Jamantau w rejonie Beloretsk na południowym Uralu, projekt obejmował stworzenie ogromnego kompleksu, obsługiwanego przez linię kolejową, autostradę i tysiące pracowników. Co to jest?

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 30.10.2022 09:47

    USA robią dokładnie to samo. Też mają takie kompleksy w górach Chinole też i co? Tłumaczą się z tego?…..Więc to żadna sensacja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.