Skazany za ateizm na śmierć w Arabii Saudyjskiej

Opublikowano: 30.04.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4

Dwudziestoparoletni mężczyzna z Arabii Saudyjskiej został ostatecznie przez sąd apelacyjny skazany na śmierć za ateizm i bluźnierstwo.

Trzy lata temu mężczyzna zamieścił w internecie filmik, na którym widać tańczących w mieszkaniu młodych ludzi obu płci (kobiety bez zasłon) a następnie mężczyzna mówi, że wyrzeka się islamu i Mahometa. Obrona twierdziła, że oskarżony był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a więc chwilowo niepoczytalny.

Powyżej można obejrzeć filmik, za który mężczyzna zostanie zabity. To nie pierwszy przypadek skazywania na śmierć za przewinienia religijne w Arabii Saudyjskiej.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Heroina, amfetamina to to samo co szajsbuk też dobrze służy do odsiewy słabszych jednostek.