Atak pod fałszywą flagą w Bostonie

Opublikowano: 20.04.2013 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Atak pod fałszywą flagą w Bostonie

Liczba wyświetleń: 720

Alex Jones podsumowuje to co wydaje się być atakiem pod fałszywą flagą w Bostonie dla odwrócenia uwagi ludzi od faktu, że kongres oskarżył Obamę, Busha i Dicka Cheneya o zbrodnie wojenne i tortury.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kasztan 20.04.2013 20:22

    Mnie osobiście bardzo zdziwiła reakcja prowadzącego konferencję prasową po zamachu, gdy dziennikarz zapytał go wprost, czy była to operacja “fałszywej flagi”. Reakcja – “Nie, następne pytanie” i odwrócił głowę w przeciwnym kierunku.
    Zdziwiło mnie to, ponieważ to pytanie sugerowało zamach służb USA na swoich własnych obywateli (!) Prowadzący konferencję natomiast nie zareagował w żaden emocjonalny sposób na to – zero oburzenia czy jakiegokolwiek innego poruszenia. Wyglądało to tak, jakby chciał zbyć tego dziennikarza. Dlaczego piszę o “reakcji emocjonalnej” – zamach w USA, zginęli ludzie, gdyby to był rzeczywiście zamach terrorystyczny dokonany przez nie-amerykanów, wówczas służby wywiadowcze okazały się kompletnie bezsilne, etc. To powinno rodzić frustrację a sugestia, że to same służby zaatakowały Amerykanów – w “normalnych okolicznościach” (innymi słowy gdyby to NIE był zamach ‘fałszywej flagi’) – facet powinien się co najmniej oburzyć. A on po prostu UCIEKŁ od pytania i osoby je zadającej. Dla mnie to jest BARDZO dziwne zachowanie…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.