Atak morgellonów!

Opublikowano: 14.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 603

Przez długi czas oficjalna medycyna nie rozpoznawała tego tajemniczego schorzenia. Większość specjalistów, w tym dermatolodzy i psychiatrzy, uważa morgellony za przejaw znanych chorób, w tym urojeń oraz dermatozy. Jednak w styczniu 2008 roku CDC przyznało naukowcom grant w wysokości 300 000 dolarów na przeprowadzenie 3-letniego badania nad morgellonami. Czy badania coś dały? Dzisiaj oficjalnie nikt nie wie, w jaki sposób morgellony są przenoszone i co jest przyczyną ich występowania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.