Astronarium – Mikrofalowe promieniowanie tła

Opublikowano: 15.05.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 127

Za każdym razem gdy patrzymy w niebo, tak naprawdę spoglądamy w przeszłość. Jest jednak coś co pozwala nam spojrzeć w czasy wyjątkowo odległe. To mikrofalowe promieniowanie tła – pierwszy sygnał pozostały po Wielkim Wybuchu. Dociera do nas ze wszystkich stron, niosąc bezcenne informacje o początku Wszechświata. W tym programie pokażemy polskiego uczonego, który bierze udział w najbardziej zaawansowanych badaniach promieniowania tła na świecie i dowiemy się co udało się w ten sposób ustalić na temat naszego kosmicznego początku.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.