Aśoka – tajne stowarzyszenie

Opublikowano: 23.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1161

Organizacja ta pojawiła się ponad dwa tysiące lat temu, przejmując kontrolę nad życiem na Ziemi. Sławny król Aśoka zebrał jako asystentów dziewięć największych umysłów swoich czasów. Ze względów bezpieczeństwa nazwiska tych mędrców nigdy nie zostały ujawnione, pozostając nieznane historii. Tylko oni mogli studiować i rozwijać teorie naukowe i technologie. Kiedy jeden z dziewięciu inicjowanych nie mógł już podołać zadaniu z powodu wieku, musiał wcześniej znaleźć dla siebie godnego następcę bowiem liczba członków stowarzyszenia zawsze powinna być taka sama. Czy “Tajne Stowarzyszenie Dziewięciu Nieznanych” nadal działa i ma wpływ na życie ludzi? Zapraszamy do oglądania naszego filmu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.