Cenzura usunęła artykuł o NWO?

Opublikowano: 23.01.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1763

 
„Onet” usunął artykuł z 2009 roku ze swojego archiwum, opisujący wprowadzenie NWO, w którym jest on wiązany z pandemią. Taki tam przypadek, czy jak kto woli powstrzymanie przed rozprzestrzenianiem się teorii spiskowej. Ten film został ograniczony przez YouTube, aby jak najmniej osób go zobaczyło. Mogą go zobaczyć tylko zweryfikowane osoby pełnoletnie. Dla wygody użytkowników (i wiedzą autora) wgraliśmy go na inny serwer, aby przełamać tę cenzurę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o