Artefakty podróżników w czasie?

Opublikowano: 10.12.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2107

Czy podróżnicy w czasie odwiedzili w przeszłości Ziemię? Kto pozostawił współczesne odciski butów znalezione w kamieniu ponad 250 milionów lat przed pojawieniem się człowieka i pojawieniem się dinozaurów na planecie? Kto pozostawił metalowe kule znalezione w Afryce Południowej wykonane przez człowieka ,ale ponad dwa miliardy lat przed jego ewolucją na ziemi? Dlaczego te fakty są pomijane we współczesnej historii planety? Czy współcześni podróżnicy w czasie nadal odwiedzają naszą przeszłość?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.