Armia USA nie zrealizowała celów rekrutacyjnych na ten rok

Opublikowano: 03.10.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 846

Armia amerykańska nie osiągnęła swoich rocznych celów rekrutacyjnych, spadając w tym roku o około 15 tys. lub 25% poniżej swoich limitów – potwierdziło w piątek wojsko. Walka o pozyskanie nowych rekrutów ma miejsce w czasie, gdy armia stara się realizować politykę administracji Bidena w zakresie „różnorodności, sprawiedliwości i integracji”.

Według Fox News, Armia nie była jedyną gałęzią wojska, która nie osiągnęła swoich celów rekrutacyjnych. Korpus Piechoty Morskiej (Marine Corps), który rozpoczyna każdy rok fiskalny z aż 50% swoich liczb, tym razem ma około 30%. Siły Powietrzne i Marynarka Wojenna osiągną 10% swoich celów na początku nowego roku fiskalnego.

Sekretarz armii Christine Wormuth powiedziała: „W najbardziej wymagającym roku rekrutacyjnym armii od początku istnienia sił ochotniczych, osiągniemy tylko 75% naszego celu rekrutacyjnego na rok fiskalny 22. Armia utrzyma swoją gotowość i spełni wszystkie nasze wymagania dotyczące bezpieczeństwa narodowego. Jeśli wyzwania związane z rekrutacją utrzymają się, będziemy czerpać z Gwardii i Rezerwy, aby wzmocnić siły aktywne i być może będziemy musieli okroić naszą strukturę sił”.

Armia ogłosiła w piątek, że udało jej się zrekrutować 45 tys. żołnierzy podczas roku fiskalnego, który zakończył się w piątek, nie osiągając celu 60 tys. Siły Powietrzne przyniosły 26 151 rekrutów, ściągając z puli opóźnionych wejść, aby spełnić swój cel, ale postawiły się w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o rekrutację w przyszłym roku. Wojskowi liderzy wykorzystali zwiększone premie za przyjęcie do wojska i inne programy, aby spróbować zbudować swoje liczby w tym roku, ale twierdzą, że coraz trudniej jest konkurować z prywatnym przemysłem na ciasnym rynku pracy.

Patrząc w przyszłość, sądzą, że jeśli tendencje spadkowe będą się utrzymywać, Pentagon może być zmuszony do ponownej oceny zapotrzebowania na siły zbrojne i znalezienia sposobów na uczynienie wojska bardziej atrakcyjnym zawodem dla malejącej liczby młodych Amerykanów, którzy mogą spełnić psychiczne i fizyczne wymagania do służby.

W marcu raport opisał nowy obowiązkowy program szkoleniowy dla żołnierzy armii amerykańskiej dotyczący zaimków płciowych, który obejmował szkolenie oficerów w zakresie oferowania członkom armii „operacji zmiany płci”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Rebel News”
Źródło: MediaNarodowe.com

10

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.