Aresztowana za podżeganie do nieposłuszeństwa antypandemicznego

Opublikowano: 03.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1061

Kobieta w ciąży została aresztowana w Australii we własnym domu na oczach dwójki dzieci za „przestępstwo” polegające na promowaniu na „Facebooku” protestu przeciwko blokowaniu gospodarki. Materiał filmowy z incydentu został umieszczony na „Facebooku”, gdzie obejrzano go ponad 3 miliony razy.

https://www.youtube.com/watch?v=EQMoSgVedYE

Policja poinformowała 28-letniej Zoe Buhler, że jest aresztowana za „podżeganie”, i że zostaną skonfiskowane wszystkie komputery i urządzenia mobilne na terenie posesji, niezależnie od tego, czy należą do niej, czy nie.

Buhler, który używa nazwiska Zoe Lee na „Facebooku”, wykorzystała platformę mediów społecznościowych do zareklamowania wydarzenia o nazwie „Dzień Wolności” w najbliższą sobotę 5 września w Ballarat, mieście położonym na północny zachód od Melbourne w stanie Wiktoria. Wydarzenie zostało określone jako „pokojowy protest”, mający na celu zakończenie blokad i walkę o prawa człowieka. Osoby planujące udział w spotkaniu zostały wezwane do noszenia masek i przestrzegania tzw. zasad dystansu społecznego.

Funkcjonariusze policji nie odpowiedzieli, gdy Buhler poinformowała ich, że jest w ciąży i za godzinę ma udać się na USG. Młoda matka powiedziała policji, że nie zrobiła nic złego i raczej skasuje wpis, niż zostanie aresztowana na oczach dwójki dzieci.

Niemniej jednak, gdy była jeszcze w piżamie, została skuta kajdankami i aresztowana, później zwolniono ją za kaucją. Jej sprawa ma zostać rozpatrzona w sądzie pokoju w Ballarat 25 stycznia 2021 r. Lokalne media podają, że grozi jej grzywna w wysokości 20 000 dolarów.

Policja stanu Wiktoria wprowadziła możliwość zgłaszania przez internet „podejrzewanych naruszeń rygoru antypandemicznego COVID-19” popełnionych przez współobywateli.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: Lifesitenews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. gajowy 03.09.2020 11:18

  Medyczna Dyktatura. Coś przed czym kilku znanych myślicieli (np. Benjamin Rush) już wcześniej ostrzegało.

 2. NORB 03.09.2020 13:43

  To jest coś nieprawdopodobnego. Jak pamiętam za czasów PRL wielu naszych rodaków emigrowało właśnie do Australii, gdzie mogli spokojnie żyć i pracować. Teraz ten kraj pędzi w jakąś przepaść. Zamordyzm dużo gorszy od Białorusi jak widać. Policja ma prawo zabierać sobie rzeczy do niej nienależące bez wyroku sądu za co? Za prawo do wyrażania odmiennej opinii czy głosu w sprawie dla nas oczywistej a dla wielu przynajmniej dyskusyjnej? Masakra! No cóż Australia jako kolonia Anglii na którą dostało się will skazańców a która zagarnęła te ziemie bezprawnie od rdzennych Aborygenów niczym mnie nie zaskoczy . Podobnie zresztą jak kolonialiści Angielscy postąpili w Ameryce z jej rdzennymi Indianami.

 3. polach 03.09.2020 21:19

  Kolejny raz “patokracja” szczeliła sobie w kolano:)…sami się zniszczą dobrze im idzie:) dzięki takim głupim akcją opór rośnie a kolejni ludzie otwierają powoli oczy ze snu o wolności orientując się ze krat nie widzieli…

 4. Cosmo 03.09.2020 23:30

  Witamy w “nowej normalności”.

 5. Jaccyb74 04.09.2020 00:18

  Komentarz Niedowiarka jest wprost nie do wiary …
  Aż żal że czytam to na polskiej stronie, widać że agenda dobrze pierze mózgi.

 6. Urnelius 04.09.2020 01:58

  Każdy, kto uważa, iż pandemia to bujda i jest niegroźna, powinien stać się wolontariuszem w szpitalach zakaźnych…

 7. Admin WM 04.09.2020 05:01

  Wierzącym w niewidzialną chorobę bez objawów choroby i cudowną moc maseczek, których można rozpoznać po tym, że bardzo źle się czują psychicznie jak inni ich nie noszą, na początek terapii – oprócz zalecenia wyłączenia telewizji z panikarskimi programami informacyjnymi – polecam to:
  https://wolnemedia.net/koronawirus.pdf

  @Urnelius

  Choroba jakaś jest, ale pandemii nie ma (pandemia była w czasach hiszpanki – nie widzisz różnicy?), bo zachorowalność na niezbyt zabójczą chorobę na poziomie 1% zachorowalności i jeszcze mniejsza, ułamkowa liczbie zgonów to żadna pandemia. Większość ludzi zwalczyło samoistnie chorobę, bo byli odporni, a nielicznych chorych zgromadzono w szpitalach. Niektórzy zmarli, ale nie wiadomo czy na covid, czy chorobę współdzieloną, bo sekcji zwłok nie wykonują. Jeśli zimą zgromadzą w wyznaczonych szpitalach chorych na grypę, czy to będzie dowodzić pandemii? Jedyna pandemia jaką mamy, to pandemia strachu, histerii i propagandy koronawirusowej. Nie podoba mi się to, bo jeśli wybuchnie prawdziwa pandemia, wielu ludzi może uznać ją za fałszywy alarm. Tak jak w bajce o chłopcu co kilka razy wilka widział, choć go nie widział, a gdy się zjawił naprawdę, to nikt mu nie uwierzył. I jeszcze te słowa premiera o wykuwaniu Nowego Porządku Świata. Wielu ludzi naprawdę mocno śpi, skoro ich nie obudziły.

 8. Cosmo 04.09.2020 12:18

  W szpitalach zakaźnych jak i w całej służbie zdrowia mają teraz jeden wielki urlop. Jeśli nie umierasz lub nie musisz wykonać ważniejszych badań, to jest mało prawdopodobne aby dostać się do lekarza. Jak myślisz, dlaczego szpitale jednoimienne są likwidowane pomimo pandemi? Jedyna pandemią jaka istnieje i się nasila, to pandemia głupoty i bezmyślności! Na to żadnej szepionki nie będzie.

 9. Vassago 06.09.2020 15:21

  Admin artykuł do usunięcia to FF. Od początku do końca reżyserka

 10. Admin WM 07.09.2020 07:13

  @Vassago
  Jakiś dowód, że to FF? Czy tylko Twoja opinia? Wiele stacji TV informowało o jej wpisie i aresztowaniu. Zamordyzm w Australii potwierdzają czytelnicy WM z Australii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.