Apokalipsa według wikingów

Opublikowano: 30.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1842

Kim była tajemnicza wieszczka, która opisała w „Eddzie” „zmierzch bogów”? Skąd posiadała wiedzę umożliwiająca jej „podróż w czasach”? Czy 1100 lat temu żyły jeszcze na ziemi Olbrzymy? Jakie zjawiska kosmiczne są ukryte pod postaciami wilków połykających Słońce i Księżyc? O jakiej planecie, która m wyłonić się z otchłani, mówi Voluspa? Kiedy nadejdą trzy zimy pod rząd? Czy połknięcie przez Fenrira Słońca jest równoznaczne z “trzema dniami ciemności?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.