Apacze, Lucyfer i Watykan. Kto ukradł świętą górę Indian?

Opublikowano: 07.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1249

Dlaczego góra Mount Graham jest inna niż wszystkie? Co o niej mówią legendy Apaczów? Dlaczego tylko na niej rosną niespotykane nigdzie zioła? Czy góra Graham jest jednym z największych czakramów Ziemi? Dlaczego Apacze twierdzą, że jest portalem do innych światów? Co skłoniło urzędników, aby odebrać świętą górę Indianom? Co na niej się teraz znajduje? Dlaczego jest chroniona i niedostępna? Dlaczego największy teleskop na Ziemi znajduje się własnie tam i nosi łacińską nazwę Lucyfer?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.