Antyrządowe protesty w Czechach

Opublikowano: 30.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1039

Dziesiątki tysięcy osób manifestowało w środę w stolicy Czech, Pradze. Domagali się m.in. dymisji rządu. Wśród uczestników protestu byli: niemiecka eurodeputowana z partii Alternatywa dla Niemiec (AfD) Christine Anderson czy poseł niemieckiego Bundestagu Petr Bystron.

Protestujący zarzucali czeskiemu rządowi, że “wciąga kraj do wojny”. Wezwali do zorganizowania referendum, które ma umożliwić bezpośrednie zakupy gazu w Federacji Rosyjskiej. Opowiedzieli się też przeciw przyjęciu euro. Zarzucano też brak wolności, cenzurę i inne praktyki totalitarne. Manifestanci zażądali też dymisji rządu i przedterminowych wyborów.

Wśród mówców byli przedstawiciele różnorodnych środowisk politycznych, od prawa do lewa, z Czech, a także z Niemiec.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com, RMF24.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

20

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. KubaD. 30.09.2022 13:07

  Czechy się budzą.
  Szkoda, że Polska się nie obudzi…

 2. andi170 30.09.2022 20:10

  Polska to.tylko nazwa na mapie to już nie naród!!!!! Ten dawno wyginoł a mieszkają potomkowie hazarów,komuchów i zdrajców kraju.

 3. pikpok 30.09.2022 22:35

  Globaliści (syjoniści,sataniści,psychopaci) stworzyli globalny kryzys by sprowadzić ludzi do parteru i zrobić z nas nowoczesnych niewolników dzięki nowym tech.(COW ID-ID Iot) i zwyrodnialcom. Czy zgodnie z planem wykreują nową pandemie(małpia ospa?) by ostudzić protesty?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.