Antypolonizm, czyli jak żydzi kłamią na temat Polaków

Opublikowano: 23.04.2017 | Kategorie: Historia, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 948

Książka Jana Tomasza Grossa „Złote żniwa” zrobiła fatalną robotę w relacjach polsko-żydowskich. Jeżeli gdzieś tam nasze animozje były ukrywane, to teraz wyrosły do rangi wojennej. Poniżej zbiór antypolskich wypowiedzi Jana Tomasza Grossa:

Każda osoba z otwartym umysłem, która pozna chęć podboju ziem polskich przez żydów, ich zdrady, w naturalny sposób będzie walczyć o prawdę. Prawda jest prawdą, więc dlaczego mamy o niej nie mówić? Takie zachowanie w oczach żydów to: ANTYSEMITYZM. Prawidłowe znaczenie słowa „antysemityzm” to: mówienie prawdy o historii Polski.

Żydzi narobili tyle plugastw, zdrad w naszej historii, że teraz wstyd im się do tego przyznać. Stąd wymyślili słowo „antysemityzm” i wskazują polskim sądom osoby, które piszą prawdę o historii Polski. Za niedługo prożydowski rząd PiS umieści paragraf za tego typu działania.

To my zostaliśmy oszukani przez żydów, to my daliśmy im dom i pracę od czasów Kazimierza Wielkiego, to nasze ziemie siłą chcieli zająć żydzi w 1914 roku i wybudować Judeopolonię, to żydzi wybudowali getta w Warszawie, Łodzi i innych miastach, aby po wycofaniu Niemiec zostały w ich władaniu jako państwo żydowskie.

I gdzie za to wszystko „Przepraszam”?

Gdzie przepraszam za wiele prób przejęcia Polski?

Gdzie przepraszam za szerzenia antypolonizmu na świecie?

Książka Grossa powinna zostać zakazana, a ten człowiek pozbawiony obywatelstwa polskiego.

Nikt z alternatywnych historyków nie potwierdził historyjek Grossa, jakoby Polacy przyjeżdżali furmankami na niemieckie egzekucje żydów w celu zabrania ich ubrań/kosztowności. Mało tego, w drodze na śmierć, Polacy zabierali ubrania żydom, bo tak pragnęli ich odzienia, a młodzi Polacy stadami polowali na żydów…

Gross nazwał zachowanie Polaków „dewiacją społeczną”. Oskarża Polaków o udział w mordowaniu żydów na wielką skalę, o zamordowanie 100-200 tysięcy żydów, o zamordowanie 90% wszystkich żydów. Okazuje się, że byliśmy okrutniejsi od Niemców hitlerowskich, okazuje się, że my Polacy jesteśmy oskarżani o religie holocaustu, dlatego żądają od nas 65 mld dolarów odszkodowania.

To jest potworne pomówienie, to jest antypolonizm. A najgorsze jest to, że takie bzdury powtarzane są na całym świecie do dnia dzisiejszego.

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: RobertBrzoza.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Aida 24.04.2017 19:11

    Jak oglądam ten filmik, to mnie nerwy biorą delikatnie mówiąc.

  2. wrotek 24.01.2018 22:01

    PiSlam w życiu się nie zgodzi na “szkalowanie dobrego imienia” narodu wybranego. Włażą im w d… bez mydła ni wazeliny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.