Antymigranci wygrali wybory w Austrii

Opublikowano: 16.10.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 606

W wyborach parlamentarnych w Austrii zwyciężyła – wg exit polls – partia konserwatywna OVP, której liderem jest 31-letni Sebastian Kurz, dotychczasowy minister spraw zagranicznych, opowiadający się za ograniczeniem imigracji do Austrii i integracją muzułmanów.

OVP otrzymała prawie 32% głosów i najprawdopodobniej rządzić będzie w koalicji z prawicową FPO, która dostała około 26% głosów, a której pomysły dotyczące imigrantów i integracji muzułmanów w Austrii są podobne do OVP.

Frekwencja wyborcza była znacznie wyższa niż w poprzednich wyborach i wyniosła 79,3% wobec 74,9% cztery lata temu.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: TheLocal.at
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rumcajs 16.10.2017 10:51

    A w naszych namdiach cisza… Jedne nie pisza o tym fakcie, bo według nich to “przyjaciel Putina”, a drudzy nie pisza bo poza tym że jest “przyjacielem Putina”, to może wsprzec grupę wyszechradzka… i nie wiedza czy cieszyc sie, czy płakać. Ci lewccy maja jasne, płakac ,wyc i straszyc “ruskimi”…
    A wynik wyborów daje jasny sygnał. ludzie maja dośc prowadzonej przez obecne łelyty”, polityki, i chca innej.
    Ruskich sie nie boje, a wejście Austrii, lub udział w działaniach grupy wyszechradzkiej widze jak wzmocnienie tejże grupy państw, i ich głosu przeciwko degeneratom z brukseli….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.