Antymaskowy protest w Toronto

Opublikowano: 08.07.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 727

Stosowanie osłon twarzy w pomieszczeniach publicznych stało się w Toronto w Kanadzie od wtorku obowiązkowe; każdy, kto kończył dwa lata nie jest chory musi nosić jakieś nakrycie twarzy podczas wchodzenia do sklepów, budynków użyteczności publicznej, punktów gastronomicznych, domów kultury, domów modlitwy etc. Nakrycie musi zasłaniać usta, nos i podbródek.

W związku z nakazem we wtorek miał miejsce protest. Około 40 osób wsiadło do metra TTC na stacji Dundas bez masek, twierdząc, że miasta nie powinny nakładać obowiązku korzystania ze środków ochrony osobistej, zaś wprowadzanie takich przepisów to prosta droga do totalitaryzmu. Grupa wysiadła z metra na ulicach Yonge i Bloor, rozdając przechodniom ulotki.

Burmistrz Toronto John Tory powiedział we wtorek, że protest był zrozumiały ale było to tylko 40 osób – a 40 z 3 milionów to niewiele. Tory dodał, że chce miasto chce edukować, a nie karać.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Piron 08.07.2020 17:34

    Cytat:
    “Burmistrz Toronto John Tory powiedział we wtorek, że protest był zrozumiały ale było to tylko 40 osób – a 40 z 3 milionów to niewiele. Tory dodał, że chce miasto chce edukować, a nie karać.”

    A czy zrozumiałym jest zatrzymywanie gospodarki kraju i wymuszanie na obywatelach zakładania maseczek, skoro śmiertelność Covid 19 została potwierdzona na poziomie 0,2% (przeciętna grypa) ?, zamiast wygłaszać takie propagandowe bzdury niech się najpierw sami wyedukują.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.