Antifa wzywa do zabijania działaczy Alternatywy dla Niemiec

Opublikowano: 03.02.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2341

Na platformie internetowej bezpośrednio związanej z Antifą pojawiła się instrukcja, nawołująca do mordowania członków narodowo-konserwatywnej Alternatywy dla Niemiec. Można w niej przeczytać dokładne wskazówki jak powinno się zaplanować atak, w tym w jaki sposób zmylić ochroniarzy zajmujących się bezpieczeństwem polityków tej partii, a także skąd można pozyskać broń potrzebną do przeprowadzenia zamachu.

Instrukcja pojawiła się na stronie Indymedia, czyli międzynarodowej sieci stron internetowych wspierających działania anarchistów. Niemiecka wersja tej witryny uważana jest za szczególnie niebezpieczną, dlatego stale monitoruje ją Federalny Urząd Ochrony Konstytucji, który jak widać będzie miał sporo pracy. Wspomniany tekst w sposób bezpośredni i bezkompromisowy nawołuje bowiem do mordowania działaczy Alternatywy dla Niemiec (AfD).

W instrukcji można więc przeczytać, że osoby związane z Antifą powinny dokładnie zaplanować atak przy użyciu broni palnej, przede wszystkim zbierając informacje na temat planowanych zjazdów Alternatywy. Najlepiej, aby zamachowcy byli zorganizowani w dwie grupy, ponieważ wówczas można wykorzystać więcej wariantów ataków, a przede wszystkim odwrócić uwagę ochroniarzy zabezpieczających partyjne spotkania. Samą broń do zamordowania polityków AfD witryna radzi pozyskiwać w Czechach i Austrii.

Jednocześnie witryna wskazywała konkretnych polityków Alternatywy, którzy powinni stać się celem zamachów, a są nimi oczywiście przywódcy narodowych konserwatystów. Rzecznik AfD Petr Bystron podkreśla z kolei, że był jednym z pierwszych parlamentarzystów wzywających do uznania Antify za organizację terrorystyczną, zwłaszcza w związku z niedawnym atakiem na lidera ugrupowania w Bremie, którego od śmierci po pobiciu przez anarchistów uchroniła interwencja pracowników budowlanych.

Na podstawie: Jungefreiehit.de, Faz.de
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. agama 03.02.2019 12:23
  2. armagedon 03.02.2019 15:09

    Czyżby mowa nienawiści ?

  3. maciek 04.02.2019 02:40

    Bundes Republik miało, ma i będzie mieć problem ze skrajną ideologią. Przy czym skrajność zawsze się tam zaczyna na lewo od centrum i na prawo od centrum. Bundes albo się rozpadnie szybciej niż EU albo Przejdzie do systemu dwupartyjnego. Ten twór nie nadaje się do wielopartyjnego systemu. Ba. Nawet nie nadaje się do wolności. Szkoda bo to nasi sąsiedzi, mam nadzieję że nie będziemy musieli ich okupować. Bo USA już dawno odłożyła macki.

    A tak na marginesie. Do jakiego systemu My się nadajemy?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.