Antifa wzywa do mordów na politykach Alternatywy dla Niemiec

Opublikowano: 04.10.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1975

Antifa opublikowała w sieci internetowej nazwiska i adresy 53 polityków narodowo-konserwatywnej Alternatywy dla Niemiec. Anarchiści nawołują wprost do ich zamordowania, przekazując dodatkowo instrukcję dotyczącą konstruowania potrzebnych do tego materiałów wybuchowych. To kolejny dowód na radykalizację lewicowych ekstremistów za naszą zachodnią granicą.

Na jednej z niemieckich platform internetowych pojawiły się dokładne dane 53 polityków i działaczy Alternatywy dla Niemiec (AfD). Po medialnej burzy związanej z nagłośnieniem sprawy zostały one usunięte, ale sprawą i tak zajmuje się już niemiecki Federalny Urząd Ochrony Konstytucji. Zwłaszcza, że w internecie znalazły się dane jednego z liderów AfD Björna Höcke i dyrektora wykonawczego grupy parlamentarnej partii, Bernda Baumanna.

Na anarchistycznej stronie „Indymedia” znalazły się zresztą nie tylko informacje dotyczące narodowo-konserwatywnych polityków. Dodatkowo Antifa umieściła na niej instrukcję dotyczącą konstruowania materiałów wybuchowych. Towarzyszyło jej hasło „Zabijmy świnie z AfD materiałami wybuchowymi”.

To nie pierwszy raz, gdy skrajna lewica wprost nawołuje do mordowania niemieckiej opozycji. Dwa lata temu także na wspomnianej platformie pojawił się „podręcznik do zabójstwa”, w którym instruowano w jaki sposób można zaatakować polityków AfD, a następnie jakie są dogodne lokalizacje do ucieczki po przeprowadzonym zamachu.

W czerwcu bieżącego roku Federalny Urząd Ochrony Konstytucji zwracał uwagę na postępującą radykalizację niemieckiej lewicy. W związku z tym realne jest tworzenie przez nią komórek terrorystycznych i planowanie zabójstw na tle politycznym. W ubiegłym roku odnotowano zresztą 1237 przestępstw dokonanych przez lewicowych ekstremistów, co oznaczało wzrost o 34,3 proc. w porównaniu do sytuacji z 2019 roku.

Na podstawie: Jungefreiheit.de, Breitbart.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.