Antifa na wojnie z Muskiem. Tesle będą płonąć?

Opublikowano: 27.11.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2591

Amerykańska Antifa nawołuje do ataków na miejsca sprzedaży Tesli i samochody tej marki. To jej reakcja na politykę nowego właściciela „Twittera”.

https://www.youtube.com/watch?v=GFlVxQHDGx0

Antifa zaczęła nawoływać do podpalania Tesli po tym, jak „Twitter” pod kierunkiem nowego właściciela Elona Muska zaczął zawieszać konta, które organizują lub wzywają do przemocy.

Pojawiły się doniesienia o pewnych atakach na terenie USA. Do jednego z nich miało dojść w Lynnwood w stanie Waszyngton przed tamtejszym budynkiem Tesli. Podejrzany groził policji łomem i powiedział, że wysadzi budynek. Następnie rozpalił ogień obok zbiorników z propanem.

Do innego incydentu doszło w Seattle. Tam mężczyzna zabarykadował się obok budynku Tesli, wzniecił pożar i zagroził wysadzeniem budynku.

Konto nawołujące do ataków na Teslę, zostało ostatecznie zablokowane przez „Twittera”.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com [1] [2] [3] [4]
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.