Antifa i KKK będą uznane za organizacje terrorystów

Opublikowano: 26.09.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1024

Prezydent Donald Trump ogłosił w piątek szczegóły swojego „Platynowego Planu” dla Afroamerykanów obejmowałby on zwiększenie inakładów na czarnoskóre społeczności o 500 miliardów dolarów, a także uznanie wyznaczenie Ku-Klux-Klanu i Antify za organizacje terrorystyczne jak też zakwalifikowanie linczu jako federalnego przestępstwa z nienawiści.

Trump ujawnił swój plan na konferencji Black Economic Empowerment w Atlancie. „Przez dziesięciolecia demokratyczni politycy, jak Joe Biden, uważali głosy czarnych wyborców za coś oczywistego. Składali wam wielkie obietnice przed każdymi wyborami, a potem, gdy byli już w Waszyngtonie, porzucali was i sprzedawali” – powiedział prezydent. „Demokraci zawsze będą traktować głosy czarnych wyborców za pewnik, dopóki duża liczba czarnych Amerykanów nie zagłosuje na Republikanów”.

Według FOX News projekt Trumpa pomógłby również stworzyć 500 000 nowych firm należących do czarnych i 3 miliony nowych miejsc pracy dla czarnej społeczności.

Plan Platynowy zobowiązuje się również do dania czarnym kościołom możliwości konkurowania o federalne środki dla swoich społeczności; zapewnić lepszą i dostosowaną do potrzeb opiekę zdrowotną oraz zwiększyć możliwości posiadania domu i rozeznanie w sprawach finansowych wśród czarnych.

„Zamiast walczyć o bezpieczeństwo tych społeczności, Demokraci atakują naszą policję i wzmacniają skrajnie lewicowych buntowników, grabieżców i anarchistów” – powiedział Trump. „W Partii Republikańskiej wierzymy w ochronę życia WSZYSTKICH ludzi czarnych – w tym nienarodzonych” – stwierdził, dodając, że Republikanie „są przekonani, iż każde dziecko każdej rasy – urodzone czy nienarodzone – jest stworzone na święty obraz Boga. Republikanie wierzą, że całe ludzkie życie jest święte”.

„Nigdy wcześniej nie było wyraźniejszego wyboru między dwiema partiami, dwiema wizjami, dwiema filozofiami i dwoma planami na przyszłość” – powiedział Trump.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Łukasz Enki 26.09.2020 14:24

    Ale Bite tytył.
    KKK to organizacja rasistowska i podchodzi pod terorrystyczną. Więc twierdzenie że to gest dla czarnych to jawna głupota.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.