Antarktyda 1946 – 1

Opublikowano: 17.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 503

Kiedy Werenr von Braun mówił o lotach do gwiazdozbioru Aldebarana, Antarktyda była w 100% niezbadana i w 100% jeszcze nieodkryta. Po wielu latach okazuje się, że admirał R. Byrd nie był pierwszy na Antarktydzie. Pierwszymi też nie byli Brytyjczycy. Kto więc uprzedził Amerykanów i Brytyjczyków? Kto posiadł najlepszą, bo najdokładniejszą dokumentację terenu Nowej Szwabii? Współczesne badania wskazały na pokaźny opad strontu w lodzie antarktycznym. Czyżby doszło do użycia ładunku jądrowego na Antarktydzie?

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.