Anomalia w Zatoce Adeńskiej

Opublikowano: 16.08.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 848

Czym są anomalne miejsca na Ziemi? Co łączy Eksperyment Filadelfijski z Zatoką Adeńską? Gdzie podział się Roland Cramer dowódca USS “Eldridge”? Czy zunifikowana teoria pola Einsteina funkcjonuje w praktyce? Czy drogą w inne wymiary świata jest odpowiednie pole elektromagnetyczne? Co widzieli na niebie ludzie w Norwegii i Australii? Czy w Zatoce Adeńskiej znajduje się portal do innych wymiarów?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.