Duda podpisał wyrok na Polaków

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2554

Politycy partii rządzącej szykują nam w Polsce prawdziwe piekło. Politycy z uprawnieniami prokuratorsko-śledczo-sądowniczymi będą na podstawie podejrzenia o szkodzeniu państwu polskiemu (czyli ludziom i organizacjom krytykującym politykę PiS-u) konfiskować majątki i wykluczać politycznie. W perspektywie są nawet kary więzienia od 8 do 30 lat więzienia za szerzenie rzekomych dezinformacji (czyli prawdziwych informacji przedstawiających inny punkt widzenia niż rządowa propaganda).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. sanchop 30.05.2023 11:21

  20 lat temu, jak jeszcze żyłem w pl, zdawałem sobie sprawę, że Polska to kraj bezprawia i można robić z każdym co się chce, a w sądach jak na loteri. Nic się nie zmieniło….

 2. Szwęda 30.05.2023 15:28

  sanchop. Nadal pewna część ciebie żyje w Polsce, myślisz o Niej, piszesz itd. Nie da się tego wykorzenić, nie da się oderwać, na zawsze pozostaniemy Polakami.

 3. Vilgefortz55 31.05.2023 06:50

  Pis i inne partie telewizyjne są dobre tylko w tanich chwytach i socjotechnikach wyborczych, ale tak naprawdę prowadzą nasz kraj do katastrofy, którą ma przykryć wojna.
  Tak Pis zamierza nas wciągnąć w wojnę i ewakuować się jak w 39 r. rządy sanacyjne. Jedyną szansa jest odsunięcie wszystkich partii od władzy, bo są dogadane i grają do jednej bramki korporacji i banków… Jak nas wciągają w maliny bardzo dobrze tłumaczy niezależny dziennikarz Maciej Maciak w programie „Musisz to wiedzieć”.

  Prowadzony przez niego oddolny RUCH DOBROBYTU I POKOJU budzi z dnia na dzień coraz większy entuzjazm w całym kraju. Struktury regionalne DiP są już prawie w każdej gminie.

  Polecam regularnie oglądać program „Musisz to wiedzieć” który obnaża obecna politykę, jak nas sprytnie rozgrywają i jak temu zaradzić. Ratujmy nasz dobytek i przyszłość naszych dzieci, bo PiS chce przepchnąć zmianę konstytucji dającą prawo do konfiskaty wszystkiego w czasie wojny…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.