Analiza wywiadu Carlsona z Putinem

Opublikowano: 10.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1443

Władimir Putin w rozmowie z Tuckerem Carlsonem poruszał również polskie tematy. Ponownie obwinił Polskę o wybuch II wojny światowej, ponieważ odzyskała Zaolzie, gdy dzielono Czechy. Zapomniał oczywiście wspomnieć, że zdominowane etnicznie przez Polaków Zaolzie przyznano Polsce podczas rokowań pokojowych w Paryżu, a Czechy napadły na nie i zagarnęły, gdy Polska walczyła z radziecką Rosją. Powiedział też, że Ukraina to sztuczne państwo powstałe z fragmentów innych państw, w tym z Polski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. janpol 10.02.2024 10:23

  No tak! Skoro idiotyczną, niekiedy wbrew faktom a już na pewno wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, interpretację historii (a szczególnie historii współczesnej) prowadzą niemal wszyscy to czemu zabronić tego Putinowi i jego propagandzistom? “Święta prawda” o tym, że Hitler od początku prowadził “pokojową” politykę (ba przecież jasno to wyłożył w “Main Frieden” czy jakoś tak) poprzez: wystąpienie z Ligi Narodów, zajęcie Nadrenii, anschluss Austrii, zajęcie Sudetów (pokojowe przecież!), zajęcie Czech itd. Pokój, pokój i jeszcze raz pokój! W takiej interpretacji Polska i jej polityka faktycznie była bezpośrednią przyczyną wybuchu IIWŚ (podobnie jak Serbia wywołała IWŚ)! Ciekawe tylko czy ci “putinowscy histerycy” wiedzą na 100% jak potoczyła by się historia, jak Hitler, podporządkowawszy sobie Polskę, miałby do dyspozycji dodatkowe +/- 1,5 mln dobrych i zmotywowanych żołnierzy i ok. 500 km bliżej do Moskwy i czy dziś na Kremlu byli by tacy “mondrusie” i pletli takie kocopoły.

 2. Flibusta 10.02.2024 14:42

  No tak. Trudno się słucha własnej historii z cudzego punktu widzenia hi..hi.. Można powiedzieć, że jednak nie oblano nas pomyjami. Stwierdzenie współpracy Polski z Niemcami nie można traktować jako zarzut, bo robiły to w tym czasie niemal wszystkie państwa europejskie. Ich przywódcy zakładali, że elity niemieckie zdołają opanować swojego furera, bo był to przecież stary, cywilizowany naród z tradycją.
  Prezydent Rosji przedstawił historię swojego narodu podobnie jak polscy historycy przedstawiają historie Polski. To inni byli źli, a my byliśmy ci dobrzy hi..hi.. Gdyby zapytać Anglików o ich działania w dalekiej Azji i Afryce, toż przecież oni zanosili tam cywilizację! Bardzo to było ciekawe. Piszę własne odczucie zanim wysłuchałam analizę.

 3. Katarzyna TG 10.02.2024 14:59

  Zdradzili Czechosłowację, zdradzili nas, za chwilę zdradzą Ukrainę (którą sami do wojny popchnęli). Kto będzie temu winny? My oczywiście ..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.