Toksyczny idol waszych dzieci

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2081

Analiza działalności Nitrozyniaka. Materiał powstał w celach prewencyjnych, by ostrzec rodziców przed wyjątkowo niebezpiecznym i toksycznym youtuberem Nitrozyniakiem, który jest idolem wielu dzieci i stał się dla nich wzorem do naśladowania. „YouTube” nałożyło na ten film ograniczenie wiekowe (tylko dla dorosłych po zalogowaniu się), ale dzięki odtwarzaczowi Invidious możecie obejrzeć go bez odblokowywania.

Źródło: YouTube.com

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 08.12.2022 17:45

    To prawdopodobnie psychopata, jakich niestety wielu robi “karierę” w mediach społecznych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.