Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt

Opublikowano: 17.06.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 947

Możemy podziękować Samuelowi S. Epsteinowi i wielu innym za zarzucenie światła na instytucję, która jest bardziej zatroskana o napełnianie własnych portfeli, aniżeli zatrzymanie raka – Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (American Cancer Society – ACS).

Na szczęście, po przeczytaniu nagłówków dokumentu o ponad stu stronach, przedstawiającego podejrzane kontakty ACS z Wielką Farmacją i jego zaniedbania na temat dyskusji o czynnikach środowiskowych, które przyczyniają się do zachorowań, zbojkotujesz ich i pozostawisz pustkę w ich kieszeniach.

Mówiono już, że przemysł nowotworowy to wielomiliardowa machina do zarabiania pieniędzy. Ta machina może działać tylko wtedy, gdy informacje o sposobach naturalnych zatrzymywania wzrostu komórek nowotworowych, jak chociażby kurkuma, są tłamszone, a zamiast tego, agendy dużych korporacji międzynarodowych, które zarabiają ogromne pieniądze na ludzkich chorobach, wysyłają swoją wiadomość do mas. Jedną z instytucji, które pomagają Big Pharmie przedstawić ludziom promieniowanie i chemioterapię jako lek na raka jest ACS.

ACS promuje również firmy, które produkują leki na raka, a kompletnie pomija niektóre z prostych i naturalnych leczeń, które są za darmo – od Matki Natury. Nie przeprowadzą pojedynczego badania, które pokazuje, że GMO wpływa na zachorowanie na raka, również toksyny środowiskowe – jak wycieki ropy, chemtrails, zanieczyszczona woda, etc. ACS ma również bliskie powiązania z producentami sprzętu mammograficznego. Towarzystwo otrzymuje również wsparcie finansowe od przemysłu biotechnologicznego, firmy kosmetycznych, branży fast-food, a także firm petrochemicznych.

Kolejny przykład mówiący o tym, jak ACS jest skorumpowane, możemy zobaczyć w ich „świadomości” o raku piersi. Gigant Wielkiej Farmacji – AstraZeneca – wpłacił multi-milionową sumę pieniędzy ACS, wpływając prawie całkowicie na wszystko, co ACS robi – każdy plakat, ulotka, lub produkt reklamowy o świadomości nt. raka piersi, o jakim możesz myśleć. Publikacje te koncentrują się wyłącznie na mammografii, a nie wspominają ani słowem o rakotwórczej żywności, chemtrails, aluminium w dezodorantach lub antydepresantach. Nie ma słowa o naturalnych, niedrogich środkach zapobiegania raka piersi, podczas gdy namawia się do „leczenia” mammografią lub lekami na raka.

To naprawdę organizacja, od której chcesz informacji o tym, jak walczyć z rakiem? w tym szalonym świecie musisz być świadomy tego, jak przepływają pieniądze. To przenika niemal przez każdą branżę i trzyma prawdziwe, przydatne informacje, z dala od mas.

Opracowanie: Girion
Na podstawie: henrymakow.com
Źródło: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MB 17.06.2015 14:59

    “w tym szalonym świecie musisz być świadomy tego, jak przepływają pieniądze.” – jedno z ważniejszych zdań w całym artykule. Tak, w celowym zalewie internetu głupotami, teoriami spiskowymi które mają odwrócić uwagę od realnych problemów, wystarczy sprawdzić źródła finansowania, by nie dać się nabrać na propagandę i fałszywe przesłanki.

  2. oli1978 17.06.2015 21:38

    Pewien genialny lekarz odkrył ukrywaną prawdę o człowieku i zasady działania naszego organizmu ponad 30 lat temu za co został wykluczony z palestry po tym jak przez lata udowadniał że odkryta teoria sprawdza się w 100% praktycznych przypadków. Odtąd ukrywa się przez resztę życia choć gdyby cokolwiek oficjalnego było uczciwe Np. Nobel to powinien nagrodę otrzymać. Niestety taka prawda nie pasuje do biznesu dzisiejszych korporacji farmaceutycznych.Trwa holokaust ludzkości za ich zgodą ponieważ zostaliśmy zniewoleni przez dogmaty o konieczności”ratowania” się”lecząc” wg współczesnej medycyny książkowej. Jest sporo ludzi którzy otwierają oczy na prawdę i ratują kogo można szerząc prawdę, także w naszym kraju. Nie wszyscy jednak potrafią uwolnić się z przyjętych uzależnień i teorii chorób dlatego holokaust będzie trwał nadal a największy biznes tego świata kontynuował swoja działalność. Otwarty umysł po lekturze strony internetowej http://www.germanska.pl będzie potrafił zmienić swoje uzależnienie od farmacji i ogólnie głoszonych fałszów na poczucie wolności przed strachem! To wspaniałe uczucie poznać prawdę i przestać się bać tego czego nie ma czyli rzekomych wirusów i „złych” strasznych bakterii oraz czającego się wszędzie raka który wcale nie oznacza końca ani konieczności zastosowania medycyny korporacyjnej. Przestańcie się bać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.