Amerykański marsz przez instytucje

Opublikowano: 11.01.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 624

Jeden z lewicowych ideologów niemieckiego ruchu młodzieży powiedział kiedyś, że po władzę należy maszerować przez instytucje. Najwyraźniej koncepcja ta dotarła niedawno do USA i ktoś ją tam zinterpretował dosłownie. W minioną środę bowiem zwolennicy prezydenta Donalda Trumpa ruszyli na symbol amerykańskiej demokracji, czyli Wzgórze Kapitolińskie, gdzie dosłownie przemaszerowali przez budynek Kongresu Stanów Zjednoczonych, plądrując wszystko po drodze.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o