Amerykańska Akademia Pediatryczna nienawidzi dzieci

Opublikowano: 23.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1111

Amerykańska organizacja pediatryczna American Academy of Pediatrics (AAP), skupiająca 62 tysiące członków, najczęściej lekarzy-pediatrów, zaapelowała aby wprowadzony zostały nakaz „uniwersalnego maskowania”, czyli obowiązku noszenia przez każde dziecko powyżej 2 roku życia maseczki zasłaniającej usta i nos.

Przygotowując się do jesiennego powrotu dzieci do szkół, AAP rekomenduje wprowadzenie obowiązku noszenia w szkole (badź innych ośrodkach, jak przedszkola i żłobki) przez dzieci powyżej 2 roku życia maseczek. W swoim „Przewodniku do bezpiecznych szkół” AAP nie próbuje nawet podeprzeć się jakimikolwiek podstawami medycznymi mogącymi uzasadnić skuteczność maseczek. Brak wyjaśnień i podstaw jest oczywista, gdyż nie istnieje na świecie ani jedno badanie naukowe mogące w najmniejszym nawet stopniu uzasadnić ten bezwartościowy pod względem medycznym proceder, jakim jest noszenie maseczek. Istnieją natomiast solidne badania pokazujące niebezpieczeństwo noszenia maseczek, które same w sobie posiadają groźne substancje, jak i w znacznym stopniu utrudniają oddychanie. Opublikowane w piśmie JAMA badania naukowe pokazują, że już nawet 3-minutowe noszenie przez dzieci maseczki zwiększa poziom dwutlenku węgla CO2 aż 12-krotnie. Z kolei badania przeprowadzone przez naukowców kanadyjskich w szkołach i ośrodkach opieki dziennej, wykazały, że stężenie przekraczające już 1000 ppm CO2 wiązało się z nasileniem objawów i zaburzeniami funkcji poznawczych. Objawy obejmowały podrażnienie oczu, gardła i nosa, a także bóle głowy, zmęczenie i zawroty głowy, a efekty poznawcze obejmowały zmniejszoną koncentrację, zmniejszoną wydajność zadań i obniżone wyniki testów. Normalny poziom CO2 w wolnym powietrzu wynosi około 400 cząstek na milion (ppm), a zaledwie trzyminutowe noszenie maseczki przez dzieci zwiększa ten poziom do 25 000 ppm.

AAP uczestniczy również w diabolicznym programie przygotowującym lekarzy do masowego wyszczepiania dzieci. Na pierwszym miejscu głównej strony AAP zamieszczono „materiały informacyjne” dla lekarzy-pediatrów „Preparing your practice for the COVID-19 vaccine for children„, propagujące wyszczepianie dzieci preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, która masowa zabija dorosłych i powoduje poważne zaburzenia krążenia u młodzieży.

Amerykańska organizacja anty-pediatryczna promuje również „chirurgiczne interwencje” u dorastających dzieci, które wprowadzone w błąd i zdezorientowane chciałyby „zmienić płeć”.

W ostatnich latach niemal wszystkie najważniejsze organizacje „medyczne”, skupiające „największe autorytety” stanęły po stronie anty-nauki i zaszkodzeniu dobru człowieka. Ich działania oraz milczenie szeregowych lekarzy spowodowało spadek zaufania do zawodu lekarza, utratę zaufania do instytucji rządowych i pozarządowych oraz dewaluację nauki, która przeradza się w narzędzie ideologiczne.

Na podstawie: LifesiteNews.com, Services.aap.org
Opracowanie i źródło: Bibula.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Jak to się ładnie łączy, potem wmówią ludziom , że to zatrucie CO2 przez spożycie mięsa i pierdzące krowy, albo że klimat się zmienia, bla bla , a owieczki zakładają szmatki i dzieciom też założą.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Idiokracja globalna .Kto spojrzy prawdzie w oczy i zakończy te idiotyzmy ! Z dymisją kretynów u władzy. Przekupne rządy władzy, politycy i lekarze są skompromitowani. Ich się nie da słuchać ,oglądać i wykonywać głupich nakazów , zakazów , oni sami są ograniczeni, i ograniczają naszą wolność, ludzie Jak długo będziesz klęczeć na kolanach przed władzą sprawowaną ? Władza przynależy większości ! Człowieku do większości dołącz, przyjmij swoją władzę. Dzielmy władzę z ludźmi , nie sprawujemy nad ludźmi. To gra o władzę ludzie , nie dajmy się dzielić i rozgrywać władzy , przejmujmy władzę!!!
Ludzie upominajmy się o swoją władzę, zniesieniem poddaństwa!!! Władza przynależy ludziom! Zwracamy sobie władzę ludzie. Pieniądz rządzi ludźmi? Zmiana systemu, ludzie rządzą pieniędzmi!

Fenix
Użytkownik
Fenix

Każdy niech zada sobie pytania czy to jest naturalne ,słuszne i zgodne z twoją wolą ,by zakładać maskę dziecku od 2 lat, która niczemu nie służy i przed niczym nie chroni, a szkodzi ,
przeszkadza dziecku oddychać! To już wiesz co masz zrobić. Odmawiamy posłuszeństwa i poddaństwa rządom władzy. Ludzie kierujemy się zdrowym rozsądkiem !
Przypomina mi to dawnej w Chinach skrępowane stopy u małych dziewczynek , a dorosłe kaleki z koślawymi stopami .