Ambasador USA ostrzega Polskę!

Opublikowano: 27.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2610

Stany Zjednoczone chcą rządzić Polską i decydować, kto może posiadać i kupować w Polsce nieruchomości. Ambasador napisał skandaliczny list ostrzegawczy do polskich władz.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. pikpok 27.05.2023 10:04
 2. Foxi 27.05.2023 15:53

  Jeśli jest prawdą, że obawiają się superwulkanu pod Yellowstone. To wtedy powstanie tzw Stanów Zjednoczonych Europy na terenach Europy Środkowej i Wschodniej, miało by sens! Nową ludnością tego tworu stały by się przeszczepione mafijne elity z USA. Niestety pozostaje problem mieszkaniowy, dlatego poszukują metod na wyludnienie i depopulacje tych terenów. Pierwsza to była tzw plandemnia, druga obecnie trwa pod przykrywką maszynki do mięsa. Jeśli odpalą to coś strasznego w Rzymie, to wtedy horda wampirów z Watyknu przeniesie się pod Kraków do gotowego już wybudowanego Watykanu nr 2. Wtedy w przeciągu miesiąca odpalą psychomanipulację pt “program obrony katolicyzmu za wszelką cenę” i jeszcze bardziej ogłupiały lud poślą na wschód do kolejnej maszynki mielącej mięso. W rezultacie plan wyludnienia Europy Środkowej po raz trzeci się zintensyfikuje.

 3. rici 27.05.2023 16:28

  Zbigniew Brzezinski; syn polskiego dyplomaty pochodzenia zydowskiego, jego matka tez byla zydowka jak i Marka.
  To wszystko wyjasnia.

 4. sanchop 28.05.2023 00:07

  Wybitny antypolak jak i jego ojciec. Nie mamy ŻADNYCH korzyści po 1989 roku – polski przemysł nie istnieje! W 1981 roku Stany nałożyły sankcje (prezydent regan – doradca brzezinski) na Polskę aby przejąć polską gospodarkę.
  Pomagierem był Jaruzelski w 1985 roku spotkał się z Rockefellerem. I jak wyżej – Jaruzelska zaprasza gości, buduje sobie kontakty, niby wywiady…. itd

 5. replikant3d 28.05.2023 11:00

  Nasz kraj to ,,wydmuszka,, która słucha poleceń potężniejszych od siebie. marny nasz los..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.